Dış görünüşe göre neden yargılıyosunuz?

19 yaşında ela gözlü, esmer çikolata tonunda bir ten rengine sahibim. 165 45 kiloyum fizigime fazlasıyla guveniyorum vucudumda catlak olmamasina dikkat ediyorum. Vucudumun belirli yerlerinde dövme ve piercing var. Hayatıma giren bir çok erkek veya kız arkadaslarim gorunusume bakarak veni cok yargilar ve o yargiladiklari gibi cikmadigimda buyuk bir sok atlatirlar. Alkol sigara veya baska birsey kullanmiyorum ve daha once bir erkekle iliskiye girmedim neden dovme olan her kıza on yargiyla yaklasiyosunuz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim milletimize de bu yakışır :D

0|0
    0|0
  • Bende dövmeye iyi bakmam. Dövmen olmasaydı senin gibi kızla sevgili olmak isterdim. Türk kızlarında nadir görünen güzel fiziğe sahipsin.

0|0
    0|0
  • dış görünüş önemlidir çünkü karşındakine ilk imajını verir bu önyargı değildir

0|0
    0|0
  • insanlar biraz farklı birini görünce, kendilerinde olan tüm pisliği kariısındakine yansıtırlar

0|0
    0|0
  • ne gibi ön yargılar mesela

0|0
    0|0
  • Kültür farklılığı diyelim herkesin benimsediği birşeyler var

0|0
    0|0
    • Evet ama soyle birsey var dis gorunuse bakip bu kiz rahat baksana onu bunu yapiyo kesin gece disari cikip benimle yatar gozuyle bakiliyo bu yasima kadar iliskiye girmedim bunu duyunca bile nasil bakiresin diyip sasiriyolar, gecen gun hoslandigim kisi iliskiye girmek istedi kabul etmedim bana dedigi sey dovme yapıyorsun ama ilsikiye girmiyoshn bu nasil bir sacmalik bunu anlamıyorum

• O onun cahilliği sen kendini biliyosan sorun yok isteyen istediğini yaptırır ister dövme olsun ister piercing

• Aynen öyle

• benim öyle ön yargılarım yok ama bunun sebebi.. dövme piercing gibi şeyler cesaret isteyen şeyler toplumda çoğunluğa bakarsak. herkes yaptıramaz yani yürek isteyen iş farklı olduğun içinde seni yargılıyorlar işte

0|0
    0|0
    • Ozgur gibi bakiyolar, ailem dogulu dogal olarak bende doguluyum bunu ogrenince bile sen ne biçim dogulusun onlar gibi be degilsin diyolar, sorun ne dogulular nasil oluyo bunu anlayamiyorum ailem genis degiller ama dovmeye veya piercinge giyime gore insanları yargilicak geri kafali insan degiller cok şükür

• kaşı koparcaklar o zamanda :D :D :D

• Kaş yeni degilse onuda cikar yeniyse yara bandi yapistir okulda cok yapiliyodu ya da boşver sizede de gec ben napayim anneannemlerin evine gittigimde ellerinde örtü vardi bunu sacina tak etek giy deden kalp krizi gecirmesin dediler 😄 saclarimi rengârenk yapiyodum pantolonun darligi yüzünden aglattilar sokaga ciktigimda duzgun diyip ugrasiyolardi sonunda annemi aradim beni kurtar akrabalarinin elinden dedim geldi annem karismayin diyince sustular rahatladim 😂

• demekki girmişsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anladik dovmen var.. kimse onyargili degil benim cevremde xs

0|0
    0|0
  • soruyu anladık anlamasınada neden kendını izdivaca katılmış gibi anlattın onu anlamadık

0|0
    0|0
Yükleniyor...