Böyle bir durumda ne yapardınız?

Ailem bana hiçbir zaman anlayışla yaklasmadi hiç sevgi görmedim onlardan inanin kaç yaşına geldim sevginin ne olduğunu bilmiyorum hep başkalarında aradım sevgiyi sevgilim olsun dedim dönüp bakmadilar bile arkadaşım nerdeyse hiç yok içine kapanık biriyimdir genelde çok bıktım artik siz böyle bir durumda hayatiniza nasıl devam ederdiniz ya da etmek ister miydiniz

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış yönlere bakmayı bırakmalısın sevgi senin görmek istediğin şekilde sana kendini göstermez o sana bak diye elde sallamaz sen onu fark edeceksin onu yakalayacaksın bu kadar sevgisiz bir dünya yok senin ki sanki kendine acımak gibi görünüyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• öyle bir aileyle beraber yaşamam, iş bulur kendi düzenimi kurmaya bakardım

0|0
    0|0
  • Hayatta sewgi arama o zaten seni bulacaktır kimsenin seni sewmesini bekleme ya da beklentilerinden vazgeç çünkü hayatı yaşanılmaz olarak kılmışsın kendinde ama gerçek olan tek birşey var sen gizelini değil güzeli seni bunulucak mutluluk seni bulucak sadece kalbinin ve yüreğinin sesini dinle başka kimseye ihtiyaç zaten kalmicak çünkü sen sen ol yeter umarım herşey gönlünce olur..

0|0
    0|0
  • Aileden sevgi göremeyince tabi birinden sevgi görünce hemen bağlanıyosun diimi?

0|0
    0|0
  • Herseye ragnen herkese ragmen butun olumsuzluklara ragmen pes etme oes edersen cunku bu hayat yutar insani bitirir. Simdi konus anlatmaj istersen dinlerim.

0|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir sevgi görmemiş insan güçlü insandır elbet sevebileceğin biri çıkar elbet birgün sevgi göreceksin. Hiç kimseden sevgi görmüyorum deme Allahın sevgisi yetmez mi?

0|0
    0|0
  • Yaşınız kaç?

0|0
    0|0
  • Offfffffffffff çok sıkıntı bir durum ee napıyorsun peki evde pinekliyor musun yoksa okul Vs varmı?

0|0
    0|0
  • salla fakesin işte

0|0
    0|0
  • takma boşver. sevgilimin böyle birini olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Aslında hiç birşey ihtiyacın yok. Kendi kendine yetersin yeter ki ayakların üstünde durmayı başar

0|0
    0|0
  • sana da değer verip sevecek biri çıkar sabret ve hayatını böyle düşünerek sıkıcı hale getirme bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer senin yerinde olsaydım hayatıma insan almak için çabalamazdım, onun yerine kendime vakit ayırır tek başıma olur daha keyifli olurdum. Kendime hobiler edinirdim, kendimi keşfetmeye çalışırdım, bir şeylerde en iyi olurdum belkide ün sahibi olurdum :)

0|0
    0|0
  • Kendine moral ver. Sebepsiz yere gül. Gülmek paha biçilen bişey değil. Hayal kur ne bileyim kendini mutlu etmeyi bil. Bekleme çevreden

0|0
    0|0
Yükleniyor...