Sevmediğiniz işe gider misiniz yoksa başka iş mi ararsınız?

iş buldum diye hoşlanmadıgınız insanların oldugu bir işe gider misiniz yoksa başka iş mi bakarsınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar her yerde aynı. İnsanlar yüzünden değiştirmem işimi. Bazen insanları sevmeyebiliriz. Ben eskiden sevmiyordum mesela çok fazla. Ama son zamanlarda daha fazla sevmeye başladım sanki. Çünkü önceden sorun bendeydi. O yüzden nereye gidersem gideyim insanlar aynı olacaktı. Önemli olan senin bakış açın.. İşimi ancak yaptığım şeyde bir anlam bulamazsam, çalışma koşulları daha iyi olan bir iş teklifi alırsam değiştiririm.

0|1
    0|0
    • her gün eziyeti çekerim diyorsun yani

• Hayır, olaylara ve insanlara bakış açımı değiştiririm. Ofiste benim karşımda oturan bir arkadaş var, lise mezunu. Onu cahil olarak falan görüyordum. Fazla da konuşmuyorduk, en yakınımdaki iş arkadaşım bile beni sevmiyor diye düşünüyordum, iyice bunalmıştım işlerden de. Ama sonra ben onlara karşı hamle yaptım. Şimdi ofiste işler yoğun değilken onların yanında olmak istiyorum hep. Eskiden onlarda bir şey bulmazdım işte zeka bilgi vb. Ama sadece bu açıdan bakıyormuşum meğer. Mesela o cahil sandığım kişi benim gibi spor yapan biri. Egzersizler beslenme vb bunlar hakkında konuşuyoruz sürekli ve bilgili de bu konuda. Şimdi farklı bir açıdan bakıyorum insanlara..

En İyi Erkek Görüşü

• ne iş olsa yapmam ! kendi kriterlerime uymak zorunda çalışacağım iş !

0|0
    0|0
    • kendine geliştirmeyecek bir işe girer misin peki 22 yaşındaysan

• haklısın çalışmak için çalışmamak lazım

• ha ama şu da var durumun kritiktir, para kazanmaya ihtiyacın vardır ve iş seçme şansın yoktur amenna o zamanda herhangi bir işe başlar hem paranı kazanırsın hem de aynı zamanda başka işlere de göz atarsın ;) bol şans ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoşlanmadığım insanlarla aynı ortamda bulunmak beni gerçekten çok yorar. Başka iş bakarım.

0|0
    0|0
  • sevmediğim işi bıraktım şimdi sevdiğim iş için adımlıyorum

0|0
    0|0
    • en güzeli. bende uzun zamandır iş arıorum bir iş buldum ama işin içindeki bir kaç kişiden pek haz etmedim ve işide pek sevmedim mutlu olmayacagımı düşünüyorum ve baska iş aramayı düşünüyorum ama ya bulamazsam diye de düşünüyorum şu an :(

• risk almayı göze alıyorsan..

• ihtiyacım varsa o işe giderim hı yoksa gitmem sitedigim işe bakarım

0|0
    0|0
  • başka iş bakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• El mahkum ise devam değil ise tabikide başka işe bakmakta fayda var

0|0
    0|0
  • Kesinlikle baska ise bakarim