Sesimi beğenen bayan, beni gerçekte görünce hayal kırıklığı yaşadı?

arkadaşlar bir işyerinde çalışıyorum,
bir bayan müşteri benim sesimden etkilenmiş olmalı ki telefonda muhabbeti sürekli uzun tutuyordu alakasız konulara girerek.
abi neyse 3-4 gün boyunca getireceği bir iş için sürekli benden telefonda bilgi aldı ama ben hissediyorum hatun resmen sesimi dinlemek için beni arıyıp saçmasapan konulara girerek benimle konuşuyordu.
neyse 3-4 gün sonra işi getirmeye karar verdi, bir geldi karşıma aman Allahım bildiğin manken gibiydi kendini öyle bir boyamış ki. boy da 1.80 falan dedim bu beni gözünde baya büyütmüş heralde. ama beni görünce bir şok oldu o anki yüz ifadesini görmeliydiniz komediydi :D açıkçası biraz bakımsız tarzan gibi çıkmıştım karşısına saç sakal papazdı :D zaten işi yaptırmadan da bişeyi bahane edip gitti terbiyesiz kadın. insan nezaketen bari işi yaptırırdı dimi :D neyse benim sormak istediğim bu bayanlar sese bu kadar vuruluyor mu arkadaşlar?

0|1
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Ses önemli tabi.

0|1
    0|0
    • tipten daha önemli değil heralde?

• Tabiki değil hem zaten birinin sesine aşık olmak falanda saçma yani.

• doğru diyon kız.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• sese vurulmayi bilemem de kadina hem sinir oldum hem de komik olmus

0|1
    0|0
    • aynen beni insan yerine koymadığı için ben de sinir olmuştum :D

• Hayatın gerçekleri işte

0|1
    0|0
    • ses önemli mi sence panpa?

• Bende bankanın müşteri hizmetlerinde çalıştım sesimizi beğeniyorlar ama bizi görünce şok oluyorlar 😂😂

• aynen öyle oluyor :D
      sen çok farklı sesler duymuşsundur. ö. zelden sesimi attım puan ver bakayım :D

• Ben vurulurum ama sevgilimin en az sesi kadar görüntüsü de iyi. Çok yakışıklıı 😍

0|1
    0|0
    • ooo şanslısın öyleyse kanks :D

• kaç yaşında ki sevgilin?

• Gülümsedim hikaye gibi :) vurulmak abarti belki ama ses onemli elbette..

0|1
    0|0
    • tipten daha da mı önemli? eğer öyleyse niye şok yaşadı beni görünce? :D

• özelini bir açsana sana resmimi yollim gör bir not ver bana

• takip attım

• Ses önemli evet

0|1
    0|0
  • Ses ve diksiyon cok önemli bir unsur ya

0|1
    0|0
    • diksiyon konuşmalar vs çok güzel bende. kadın zaten ondan etkilendi. ama gel gelelim aradığı tip değildim :D

• Ya seninle ilgisi yok tabide bu kanitlanmis bir gercege dönüsüyor artik sesi etkileyici olan erkeklerin tipi tam tersi nedense :D

• aynen öyle anasını satim ama ben tipsiz oldumu düşünmüyom sadece bakmıyom kendime.
      baktığım zaman iyiyim :D
      bu arada ses attım sana.

• evet sese cok önem veririz..
    birkeresinde birisi aradi is icin sesinden cok etkilendim internetten baktim 38 yasinda tipsiz japon cikti okadar sasirdimki sorma

0|1
    0|0
    • ahahahaha beni daha iyi anlıyorsundur sen ama ben çok da tipsiz deilim be. sadece bakımsızdım o geldiği anda.
      japon derken yabancı mıydı yoksa çekik gözlü bir türk müydü? :D

• napim hic begenmedim

• anladım panpa. sen de haklısın :)

• Cok fena yakisikli bir cocuk vardi. Gecen sesini duydum hayal kiriklifgi yasadim. Cok kotuydu sesi kro gibi. Cocuk gozumde bitti

0|1
    0|0
    • ses herşeyden önemli diyenlerden misin?

• Evet bu doğru erkeklerin etkileycileyi sesidir

0|1
    0|0
  • Malın tekiymiş salla

0|1
    0|0
    • niye ki kanka? ses önemli mi diyosun yani

• Afedersin öyleyse

• no problem :D

• Açık konuşmak gerekirse bir sesine bir kokusuna 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet dostum hemde acaip etkileniyorlar birt ara telefon sapıklarım vardı :D artık sessiz telefonlardan gına gelmişti :D

0|1
    0|0
    • aynen öyle çok haklısın. bastırılmış duygulara sahip bu tip bayanlar. erkeklerden daha beter azgınlar bakma gurur yapıp azgınlıklarını belli etmiyorlar :D

• ne hayallerle geldi kızcağız. uzun boylu esmer yakışıklı bir delikanlı bekliyor olacaktı onu. kız ona aşık olacaktı. tıpkı telefondaki sesi gibi çekiciydi. kız da hayatının aşkını bulmuş olacaktı. ama geldi gördü ve direk DEPRESYON'a girmeye evine gitti yazık bence.

0|1
    0|0
    • komedi oldu cidden :D

• sen biran önce guatr olmaya bak yoksa bu sesin ve tipin arasındaki çelişkiden, çok beddua alırsın. işin rast gitmez. iflas edersin. dükkan falan kalmaz. demedi deme.

• Kadinlari anlamak guc

0|1
    0|0
  • Öyle manyaklarda var malesef.

0|1
    0|0
Yükleniyor...