Rus kızları neden güzel?

Buna bir cevabınız var mı?
Rus kızları neden güzel?

0|0
18|40

En İyi Erkek Görüşü

• genelleme yapma derim

0|0
    0|0
    • Yaptım bile.

• Paylaştığın ilk görüşe ve son yorumuna bakarak içinde bulunduğun çelişkiye dikkat çekiyorum.

• Paylaştığım ilk görüşe ve son yorumuma bakıyorum. Ve merak ediyorum. Çekişki bunun neresinde?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Babaları yakışıklı diye sanırsam :/ Üzülmeyin kızlar hepsi bizim yüzümüzden :/

0|0
    0|0
  • Mahşer gününde ALLAHA sorma iznin olursa sorarsın. Biz ne bilek? ALLAH sizi yaratır iken, fazla üzerinizde durmamış rusların ise çok durmuş ben böyle tahmin ediyom. Ama her halimizle şükretmeliyiz. Zira, ruslarda tam güzel sayılmaz çünkü iç güzellik diye tanımladığımız, namus yok onlarda.

0|0
    0|0
    • Senin bilmemen kimsenin bilmediği manasına gelmiyor. Bazıları fikir üretir, araştırma yapar. Allah bilir diyerek kenara çekilmez. Baştan sona bomboş bir görüş.

• ALLAH doğal güzelliği ruslara vermiş ne yapakki? Karadenizin iklimi soğuktur ama kızları ruslar kadar güzel değildir.

• Eskiden baska Avrupa ülkeleri olmak üzere güzel kadınları cadı diye yapmışlar idam etmişler

Ama kuzeyde bunun tam tersini yapmışlar çirkin kadınları yakmışlar

Yani kadınların genleri bozulmuş

Kuzey ülkelerimin kızları olduğu gibi kalmış 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Avrupalılar güzeller zaten şöyle ukrayna danimarka hollanda isveç belçika bak hepsi güzel.. Türkiyenin aşağısına ettafına bak çirkinler araplar..

0|0
    0|0
  • Herşeyi yemediklerindenr

0|0
    0|0
  • Slav ırkı bulunduğu coğrafyadan sebep daha az pigmente sahip. Bu yüzden sarışın ve mavi gözlüler. Bize en az benzeyeni çekici buluruz. Bu da ilkel bir duygudur. Olay gen havuzunu genişletmekle ilgili. Neyse bilimsel açıdan bakarsak böyle 😊

0|0
    0|0
    • ''Bize en az benzeyeni çekici buluruz.''
      Bunu okuduğun makaleyi - bilimsel kaynağı paylaşabilir misin?

• Tabi orjinal dilinde 😊

• Yorumunun altına yazmak zorunda kaldığım içim üzgünüm kusura bakma. Anlatacağını umduğum için senin yorumunun altına yazdım.

• Bakıyolar

0|0
    0|0
  • bence değiller

0|0
    0|0
  • melek gibiler

0|1
    0|0
  • Votkaya Benzedikleri İçin Çünkü Votka Bişey İstemez Sadece Meyve Suyu Olsun Yeter Rus Kızıda Yakışıklı Olsun Ona Yeter :) Ama Türk Kızı Rakı Gibi Hersyı İster Ev Araba Para :D :D

0|0
    0|0
  • tanrı herkesi kişiliğine göre yaratır:) türk kızlarınında neden çirkin olduğunuda açıklıyor:) istisnalar kaideden çıksın seviyorum hepinizi

0|0
    0|0
  • hiç güzel bulmam

0|0
    0|0
  • genetik

0|0
    0|0
  • Güzel değil ki sadece çok rahatlar ve çok bakımlılar aslında bizim kızların daha çok gideri var ama herkes tutturmuş rus diye bizim kızların bastığı yer olurum :)

0|0
    0|0
  • nedeni ni bilmem ama rus hatunları 20 ile 33 yaş arası güzel sonra ne oluyorsa çoğusu aniden yaşlanıyor.

0|0
    0|0
  • rus kızları bir melek...

0|0
    0|0
  • soğuk iklim nedeniyle cildi ve vücudu sıkı olur ten rengide bembeyazdır genelinin, ayrıca rus ırkı uzun boyludur ve mavi güzlüdür. bir erkek fiziki özellik olarak daha ne ister?

0|0
    0|0
  • Güzellik Allahın yarattığı her kula mevcut.
    Bunu bir ortaya çıkartmak var, birde güzel görmek var.
    Ben ikincisini yapıyorum-.+

0|0
    0|0
  • genellikle kuzey ülkelerindeki kızar güzeldir

0|0
    0|0
  • bakimli onlar guzel demeyelim, genetik olarak sarisin ve renkli gozluler farkli olarak

0|0
    0|0
    • Türk kızları da bakımlı. Ayrıca bakım makım da bir yere kadar şimdi, hadi dürüst olalım. Buna yüz hatları, cilt, vücut da giriyor. Bakım deyip geçerek bu kadar şeyi göz ardı edemeyiz.

• soğuktan

0|0
    0|0
  • Irk ve gen meselesi ataları öyle

0|0
    0|0
  • Trip atmaz, beslenmesine dikkat eder, ilgiden bunaltmaz, spor yapar daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • gen meselesi kanks

0|0
    0|0
  • Soğuk iklim diri vücut da malum durumlardan dolayi portakal kapugu kivaminda bayanlarimiza kaldik.

0|0
    0|0
  • sen istiyor dujj ben sürecek rujj

0|0
    0|0
  • Soğuk yerde durdukları için hep taze kalıyolar ondan

0|0
    0|0
  • bir allah bir başkent birde rus kızlar

0|0
    0|0
  • 1. Dünya savaşında çirkin kızları cepheye gönderip güzelleri ordu evinde tuttukları için

0|0
    0|0
  • Soğugun etkisi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 17

• çünkü rus kızları ekmek yemiyorlar Türk kızları gibi o yüzden güzeller ama eğlencelik kızlar sadece cips gibi

0|0
    0|0
  • Hepsi değil. Ama genetikleri öyle sarisinlar rrenkli gozluler boyları uzun. Orda hava hep soğuk olduğu için esmer olmuyor hiçbiri hepsi bembeyaz haliyle güzeller

0|1
    0|0
  • çünkü rus erkekleri yakışıklı

0|2
    0|0
    • haha çok iyi.:)

• @Ofkeli_Kraker yalnız kızlar genlerinin bir kısmını babalarından alıyorsa demek ki ortada bir mix var.

• Erkekleride yakisikli cunku

0|0
    0|0
  • Coğrafya, soğuk. Güneş ve sıcak cilde zarar verir. Balık düşün güneşin altında bir gün dursun direkt çöpe ama soğukta taze kalır. Onlarda öyle ayrıca genetik olarakra yüz hatları ve vücutları düzgün. Yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • Yaptığın balık benzetmesine güldüm.
      İnsanın cildi yaşanılan coğrafyaya göre değişime uğrar. Bir Afrikalı ile İskandinav'ın teni bu yüzden farklıdır ve ikisinin güneşe- sıcaklığa gösterdiği reaksiyon- dayanıklılık aynı değildir.

Beyaz tenliler cilt kanseri açısından koyu tenlilere göre daha şanssızdır mesela.

• Canlı bir insanın güzelliğini açıklamak için ölü bir organizmayı bile taze tutan soğuktan gayet güzel örnek verilebilir çünkü vurgulanan şey soğuğun taze tutması. Canlı ve ölünün arasında ki farkı sadece sen bilmiyorsuk çünkü bırak canlı için ölüden örnek vermeyi insan için balıktan örnek veriyorum vurgu soğuk çünkü ve sen aslında bu sayede ne demek istediğimi anladın. Dayanıklılık konusuna gelir isek sorunun dayanıklılık ile alakası yok benim verdiğim cevabın dayanıklılık ile alakası yok ama sen dayanıklılıkla alakalı cevap veriyorsun bende pekala dayanıklılıkla alakası olmadığını söyleyebilirim. Yani şu söylediğin şeyler günlük hayattan bilebileceğimiz çok basit şeyler güneş sıcaklık ve bunların cildin üzerinde ki etkileri o yüzden bunları allandirip bullandirip ben bilirim edasıyla bana sürme. İkimizde biliyoruz ki Rusların güzel olmalarının sebebi genetik dışında benim dediklerimim hepsi yani bir eksik bulmaya çalışma boşuna ne dediğimi anladın mı anladın bu kadar basit.

• Bunu yaptığın yanlışı vurgulamak için yazdım. Aynı tartışma reel bir ortamda yapılsa bu cevabın yüzünden alay konusu dahi olabilirdin.

Ayrıca son derece açıklayıcı yazmama rağmen hala anlaşılamamış olmam ve bir şeylerin üzerinde ısrarla diretilmesi beni gerçekten sinirlendiriyor. Dolayısıyla burada sonlandırmak durumundayım, konuşma bir sonuca varacak gibi değil.

• Rus kızları felan guzel değil sadece rus kızları bizm Türk erkeklerine sıcak yaklaşıyor bizimkilerinde dikkatini çektigi için tutturmuslar da Rus kızı rus kızı diye

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum genetik herhalde ama çok güzeller

0|0
    0|0
  • Bence değil 😝

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının daha güzel oldugu kanısındayım...

0|0
    0|0
  • cunku rus kizlari sjsjsk

0|1
    0|0
  • Güzellik icin cok sey yapiyorlar

0|0
    0|0
  • Cevabimiz yok guzeller. Ama turk kizlari da guzel tabiki. Bunu es gecmemek lazim.

0|0
    0|0
  • Nedeni bilinmiyor

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Genler

0|0
    0|0
  • Genetik.

0|0
    0|0
  • -40 derecede donuk kalıyorlar güzellik anlarinda. Bizde artı 40 derecede eriyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...