Kürt düğünlerine katılır mısınız?

Şahsen ben katılırım. Bir dostluk halayımı çekmiyeh :Ddd

1|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Aaa. d. d. ne diyorsun... bizim semtimiz tam ülkücülerin semti... d annem komşularıyla arasını cok iyi tutar. Bu semtte asla siuaset düğünü yapmam dedi.. komsularıma ayıp olur diye.. akraba da aşiret gibi dügüm salonu nerde sıgacak.. geniş bir düğün alanı kıraladık... her biji gerilla... d ne düğün yaptık ya.. d
    Hatta kardeşimin polis arkadasları bile siyasi görüşlerını bir tarafa bırakıp gerilla halayını cektiler.. maksat gönüller bir olsun.. aman 3 günlük dünya

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş orası benim memleketim biz Türkiye Bayrağına karşı değiliz zaten, Kürtler de o bayrak uğruna çok şey feda ettiler bizim bayrakla sıkıntımız yok ve HDP liyiz biz insanlar bayrak açtı diye kimseye saldırmayız biz stand açan her partiye demokratik hak diye ses çıkarmayız ya da olayla ilgisi olmayan halkın otobüsünü taşlamayız ırkından dolayı dükkanını yakmayız biz...

0|1
    0|0
    • Böyle düşunenleride severim..

Kızlar Ne Diyor 9

• bir düğünde halay çektirdiler. Halay basini şaşırttm. kadın kaçtı
    Kadın da öyle bir kadın ki feristahi mübarek.
    Bence ben düğüne gitmesem iyi olur bu sebepten
    :D

0|1
    0|0
  • Evet çünkü bende kürdüm

0|1
    0|0
  • Asla. Hiç sevmem.

0|1
    0|0
  • Genel olarak düğünlere katılmıyorum.

0|1
    0|0
  • çevremde kürt yok olsa katılırdım kürt türk ayrımını sevmem

0|1
    0|0
  • halay hiç sevmiyorm

0|1
    0|0
  • Şemmame, cane cane, lorke dkpeğeüwğsp

0|1
    0|0
  • Hiç katılmadım çünkü kürt tanıdığım yok davet edilmedim.

0|1
    0|0
  • Kürt düğünü türk düğünü diye düğünmü varmış saçmaladın bildiğin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bilmem :/

0|1
    0|0
  • Türk bayrağı varsa katılırım...

0|1
    0|0
  • Oldukça yakışıklı biriyim kız tavlama konusunda çekingen değilim , şuana kadar çıktığım kızlar oldu ama neden her seferinde cinselliği yaşayamiyorum? , neden ilişkiyi istemiyorlar?, arkadaşlarım ne güzel işi bitiriyor , neden ben her ciktiğim kıza bişey yapamiyorum?, olmaz diyenmi hep bana denk geliyor yoksa bendemi sorun var?

0|1
    0|0
  • Vatansever kürt düğününe davetliysem katılırım. Ama hdpliler ise katılmam.

1|1
    0|0
  • yaa ayıks

0|1
    0|0
  • Kürtler de çok istiyordu faşistleri kendi düğünlerinde.. Kürtlerin kimseye kanıtlaması gereken bir durum yok.

1|0
    0|0
  • katılırız

0|1
    0|0
  • ben gitmem çünkü ben ırkçıyım ama müzik ırkçısı :D şu yukardaki video gibi müzik türleri var hiç bir işe yaramaz kalkıp dans edemezsin kopamazsın yardıramazsın ONLY USE THE HALAY LO bune hacı düğün dediğin 1 müzikten olmaz 100 müzikten olur hele o piyanist işini biliyorsa değmeyin hoparlöre :D

0|0
    0|0
  • Düğün benim değilse neden katılayım ki pasta için mi :D

0|1
    0|0
  • bok gibi oluyor

0|0
    0|0
  • şemmamme de mi oynamayak

0|0
    0|0
Yükleniyor...