Acill yardımm pleaseeee?

arkadaşlar biriyle nasıl sevgili olunur yani şöyle anlatıyım bir erkek bana bakıyor kafamı çeviriyorum göz göze geliyoruz falan ama hiç konuşmadığım biri veya az muhabbetimin olduğu biri. Ben bu işlrden hiç anlamadığım için direk kafamı çeviriyorum utanıyorum bakamıyorum böyle oluncada fırsatları kaçırmışım gibi hissediyorum bu olay hep başıma geliyor ama ben direk kafamı çeviriyorum hiç bakmıyorum sizce ne yapmalıyım bu durumda bnimde ondan hoşlandığımı nasıl anlar bide erkekler niye bön bön bakarda gelip söylemez onuda anlamıyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler korkar tedirgin olur endişe eder aşağılanmaktan hor görülmekten reddedilmekten değer vermekten sevmekten zaten bir erkek sana gelipde seni seviyorum derse şüphelen hoşlanıyorum derse gene şüphelen bunlar öyle kolay olacak şeyler değil bir insanı sevmek için tanımak gerekir. Erkekle iletişime geçebiliyorsan arkadaş ortamlarında bulunuyorsanız beraber lafına dal bunu ona cümlelerinle hissettir söylediği şeye ilgi gösterirsen eğer oda senden hoşlanıyorsa gelir zaten ilk adımı hep erkeklerden beklemeyin ipin ucunu açın gerisini biz hallederiz zaten ilk adım erkeklerin en sıkıntı yaaşdığı alan diyebilirim ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...