Gratis ve watsonslarda neden rujların testerları yok? Bu görevliler testerları yiyorlar mı napıyorlar?

5 aydır istediğim rujun testerı olmadığından deneyip alamıyorum var mı böyle bir şey ya. Yetkili firmaya telefon edicem artık. Cebe mi indiriyor görevliler ne yapıyorlar. Ortada ambalaj da yok komple uçup gitmiş. Kalan testerlarda en absürt saçma sürülmücek renkler yani? bir fikriniz var mı bu konuda?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 25-30 liraya kıyda al testırı napacan kanks 1000 tl lık parfum almıonkı test edesın

0|0
    0|0
    • ruj denemeden alınmıyor ne yazıkki aldıklarımı eş dost akrabaya dağıttım

En İyi Kız Görüşü

• haha bu kadar olur ben bugun gratisteydim aynı durumla karsılastım hiç bişey alamadan cıktım sonra.

0|0
    0|0
    • bunların eli uzun valla.. sende ara şikayet et.. cebe indiriyorlar kesin. 5 aydır ruj alamıyorum ordan düşün

• bencede cebe indiriyorlar.
      sen şikayette bulundun mu?

• bulunucam en kısa zamanda

Erkekler Ne Diyor 3

• Baskasının surdugu ruju surecek kadar igrenc misin

0|0
    0|0
    • önce elime sürüp üst kısmı eriitip öyle sürüyoruz heralde. Ruj denemeden alınmıyor ne yazık ki denemeden aldıklarım şuanda eş dost akrabada

• Ara merkezlerini sor elemanlar almaz testerlari

0|0
    0|0
  • bir keresinde çalışanlar aralarında konuşurken duymuştum çalıyolarmış testerları :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim gittiklerimde var

0|0
    0|0
    • bizimkilerin eli uzun çıktı galiba ama ben şikayet etmesini bilirim.. ayıp yani

• Ben de farketmiştim geçen gittiğimde hep çirkin renklerin testerları var istediğim renklerin hiçbirinin testerı kalmamış :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...