Babamın yüzünü görmek istemiyorum ne yapacağım?

Kaç saatlik yoldan tatile mutlu mutlu evime gelmişim. Yemek sofrasında bana öğrenci belgesini getirip getirmediğimi sordu ben de unutmuşum dedim sakin ve öyle çok da kafama takmayan bir şekilde. Sonra hep beraber yakın akrabalarla oturduğumuz sofrada sorumluluk sahibi değilsin, dangalaksın diye hakaret etti ve burnumdan getirdi yiyeceğim azıcık şeyi de... normalde son derece normal kendi halinde tıp okuyan annemleri uğraştırmayan 22 yaşında koskoca kızım. Baktım bu hiçbir şey yapmamış gibi davranacak bana ben de tavır koydum, yine özür dilemek yaptığını fark etmek gibi bir gayesi yok ben de söyledim bana böyle böyle dedin diye bu sefer de dangalaksın tabi aptalsın dedi bu sırada tüm evi inletiyor tabi... ve yalnız olsak vururdu bile bana o kadar kendini kaybetti. Ben hastanede onun yaşında birini görsem içi sızlayan bir insanım ve evet şu yaşıma kadar maddiyat dışında bana hiçbir sevgi göstermedi ama yine de gösteremediğini düşünmüştüm ama o muhtemelen sadece Allah korkusundan bana bakıyormuş. Şu zamana kadar geç evleneceğim diyen ben hemen evlenmek istiyorum diye düşünmeye başladım bir saatte, daha fazla onun parasını yemek istemiyorum. Babasıyla ilişkisi harika olan arkadaşlarımı gördükçe kafayı yiyecek gibi oluyorum ben bunu hak edecek ne yaptım diye... ve annemle babamın boşanmasını istiyorum çünkü zaten mutlu değiller zorla bizim için beraber gibi bişeyler...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yasadiklarin bircok turk ailede yasanmaktadir. Onun icin cok da kafana takma derom

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin en azından tutunacak dalın var iyi bir bölüm okuyosun. Ben de ne anne ne baba görmek istemiyorum hiçbirini. Evden kaçmak için evlenmeyi düşünüyorum. Attan inip eşeğe binmek gibi olacak o yüzden mezun olana kadar dayanacağım. Başka alternatifim yok. Başka şehirde okuyosun zaten dayan derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tam okumadım ama be olursa olsun o senin baban. Bende cok sorun yaşadım lakin. Evladım ben unutmak zorundayım. Baba evin direğidir bunu unutma. Giderse cok ararsın

0|0
    0|0
    • Içime atıp hiçbir şey olmamış gibi yapmam daha iyi olur mu gerçekten? Içten içe kin gütmekten yıllar sonra bana ihtiyacı olduğunda bunları hatırlamaktan korkuyorum...

• Emin ol baban öyle birşey yapar ki kalbini kazanır. Herşeye kızıyor herşeyi unutuyoruz unutursun Şu an yaşadığın şeyin etkisindesin Geçicek emin ol :) kıymetini bil. Olsa taştan olsa diyen arkadaşlarım var yapma boyle

• Merhaba,
    bende aynı şeyleri yaşadım zamanında, şunu diyebilirim bu psikolojide olan biri için.
    ya sana çok düşkün ya da aranızda büyük bir sorun oldu..

0|0
    0|0
    • Aslında büyütülmemesi gereken birşeyi gereksizce büyüttü..

• Sanırım o xp seviyemden dolayı oluyor

• olabilir sen yazabilr misin bana

• Allah kolaylık versin. Umarım düzelir herşey

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim inş... Tüm erkeklere seslenmiş olayım sen aracılığı ile siz siz olun kız evlatlarınız olursa eğer ki büyüyünce aranıza böyle aşılamayacak mesafeler koymayın..

• Şu an bakirre ve azgn oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Ben de annenin sana hamileyken demir ve folate eksikliği yaşadığını düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...