Sosyal yardım kampanyalarına duyarlı mısınız?

Gerek gerçek hayatta gerekse internet üzerinden sosyal yardım kampanyalarına duyarlı mısınızdır?

Engellilere yönelik şiddet olayları son bulsun

kampanyayı imzalarsanız sevinirim. Son 51 imza gerekli.

Teşekkürler...

Güncellemeler:
...
Trafik canavarı kardeşimizi aldı. Katili yargılansın. FERİDE BÜŞRA TAŞLI - Kampanyayı İmzala!
www.change.org/.../trafik-canavarı-kardeşimizi-aldı-katili-yargılansın-feride-büşra-taşli

Bu kampanyaya destek ol, whatsappdan sende paylaş. Duyarsız kalma...

0|3
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Duyarlılığımız bile sanallaştı artık. Ayrıca bu tarz oluşumlarda bile doğru düzgün kitle oluşmuyor ya o da ayrı bir konu.

1|0
    0|0
    • Ben imzaladığımda 65 imza kaldı diyordu. Whatsapp üzerinden yolladım arkadaşlarımın bazılarına Şu an 46 imza kaldı diyor. İnternet üzerinden de olsa duyarlı olmakta fayda var.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Halkla ilişkiler de en zor anket ile imza toplamak, gerçek bireylerden...

1|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz change. org ise evet, birşeyler değişince mutlu oluyorum ama çoğu zaman da değişen bişey olmuyor.

1|0
    0|0
  • 3 ayda bir kan veriyorum
    ayda 2kez çoçuk esirgemeyi ziyaret ediyorum
    2 ayda 1 huzur evine gidiyorum... gümrükte vardiyalı çalışıyorum.. ben bile izin hakkım yokken bunları yapabiliyorsam sizde yapabilirsin.

1|0
    0|0
    • Ne güzel kutlarım sizi. Huzur evine bende gitmiştim çok mutlu oluyorlar. iki hafta sonrada çocuk esirgeme kurumuna gideceğim Allah nasip ederse. Change. org kampanyalarınıda takip etmenizi öneririm. Çoğu proje gerçekleştiriliyor. Sizinde katkınızın olduğunu görmek güzel gerçekten.

• İmzaladım!!!

1|0
    0|0
  • elımızden geldıgınce katkıda bulunmaya calısıyoruz

1|0
    0|0
  • Bende sms atıp yardım edilen şeylerden sandıydım.

1|0
    0|0
  • Deglm mal gbiyim

1|0
    0|0
  • geddad a üyeyim ayrıca yedikule hayvan barınağı da var sessiz dostlarımız için. dijital imza platformunu tv de görmüştüm şimdi de sayende bir imzam oldu teşekkür

1|0
    0|0
  • evett

1|0
    0|0
  • Duyarlıyımdır

1|0
    0|0
  • elbette duyarlıyımdır

1|0
    0|0
  • Yardım konusunda güvenim yok. Onun için kendim tespit edip yardım ediyorum.

1|0
    0|0
  • değilim samimi bulmuyorum bir elin verdiğini diğeri görmeyecek demişler insanların mağduriyetlerini eksikliklerini kamerlar önünde afişe ederek kendisinin şirketinin rününü reklamını yapmak dünyada yaygın bile olsa bizim kültürel kodlarımıza aykırı kara karıncayı gece görenlerin torunlarıyız bunları unutmayalım

0|0
    0|0
    • Amaaan bu kadar ince düşünmekte biraz bahaneye kaçıyor. Bir elin verdiğini diğeri görmeyecek kaç iyilik yaptın acaba?

• sen benim hayır-şer karnemi bir paragraf yorumum üzerinden değerlerndirme hakkını kendinde nerden buluyorsun hem bu ülkenin örf gelenek ananelerinden bihaber oryantalist ağızla konuşuyorsun hem de vebal alıyorsun biz sizin yerini haritada bulamadığınız köylerde can kardeşler edindik bilmem anlatabildim mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• change. org'dan aldığım bütün mailleri imzalıyorum. faydalı olabileceğini düşündüklerimi..

1|0
    0|0
  • İmzaladım💕

1|0
    0|0
Yükleniyor...