Tuhaf Istek ve Korkulariniz Var mi?

Iyi geceler..
Her anlamda siradisi, ilginc korkulariniz ve istekleriniz var mi? Bir hayvan, bir duygu, bir durum?
Mesela benim farkli bir korkum var ki, O da cezaevine girmek... Allah a sukur bir suc islemedim. Cezaevine girmedim ama inanilmaz korkuyorum..
Bir tuhaf istegim de olmeden mezarimi gormek.. Bunu mutlaka yapicam.. Mezarimi kendim gorucem olmeden..
Ya sizin tuhaf istek ve korkulariniz nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm anımı merak ediyorum. Yanacaz mı, donacaz mı, boğulacaz mı? Korku değilde daha farklı birşey bu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalniz buyudugum icin yalnizliktan yalniz olmekten korkuyorum. O yuzdendir bu yasta yaslanilabilcek birisini bekleyisim

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yuruyen merdiven korkusu istegi olabilir...
    Yatakta kadinimi gebertmek dicem cunku son bir kac aydir boyle tuhaf durtuler olusmaya basladi...
    Yukseklik korkusu en sey zaten. Ucak korkusu vardi baskiladim.
    Tuhaf istek diyince aklima sadece kadin geliyor ama onu nasil istedigimizin bir onemj yok galiba hersey dogal sanirsam.
    Bazen asiri sinirle gercekten girtlaklarini bogazlamak istiyorum bazi insanlarin. Geciyor. Buda tuhaf isteklerden sayilabilir
    En tuhaf korkum belkide bu. Buda bir kac senedir arada oluyor. Toprak alanlarda bassrken mayina bascakmisim gibi korkuyorum

Baya psikolojimi kaybetmisim ne yazikki. Ah ahh..

1|0
    0|0
    • Cok ilginc durumlar gercekten... Iyi bir psikologa ihtiyacin olailir.. Cogumuzun oldugu gibi...😄

• kendim aşmaya çalışıyorum onlar beni daha kötü ediyorlar :) zaten bu soruyu 1 sene önce cevaplasan çok daha berbattım kafamı baya toparladım. yeni yeni şeyler başladı bu kadınlar üzerinde sadece oda çok önemsencek bişey değil bence. yoksa düzeliyorum ya umarım daha iyi olucam. kendime güveniyorum o yeterli. kötü bir insan olmadığımı biliyorum.)

• Düz insanım isteklerim olağan
    hayallerim ise bana özel

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Kurbağadan korkarım...

1|0
    0|0
  • karanliktan korkarim ben

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben kendimi kendi gözümden gormek isterdim. Hani aynadan yansimami ya fotoda gozukeni değil de baya gözümle gormeliyim.
    Bir de çok sessizlikten korkuyorum böyle bir de o sessizlikte ani ses değişimi de oluyorsa korkunç olabiliyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...