Bugünde ölmemişiz nefes alıyoruz nelere sükrediyorsunuz?

Ben bu dünya düzeninde hicbir seye şükretmek istemiyorum sağlığım hariç çünkü biliyorum ki hayat hiç adil değil iyi insanlar mutsuz kötüler her daim kazanıyor...

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birgün bu dusuncenden vazgeciceksin ! O gün karşına çıkan kişi senin herşeyden önce bir insan olduğunu aklın olup dusunebildigini umutlarinin hayallerinin oldugunu dusunen kalbinin olup duygularinin hislerinin sebeplerinin hayallerinin değer vermeye düşünmeye değer olduğunu yaşayacak bir hayatın olduğunu ozgur ve yasayabilecegin hakettigin birçok şey olduğunu senin OZEL olduğunu senin için vazgeçmenin anlamını bilen senin leyken hayatı her gün ilk gün ki gibi yaşayacak düşünecek anlayacak değer verecek senin kalbinde küçük bir yere sahip olmak isteyecek biri karşına cikinca dusuncelerin degisecek

1|0
    0|0
    • O zaman ölmekten korkarım :)

• Ölümü yaşamaktansa olumsuz bir ask yaşamayı dusunsen anlamını hissederdin yüreğinde😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Erkekler Ne Diyor 5

• Oksijen bedava. :):

1|0
    0|0
    • Çok ayıp kırıldım sayın master beynime oksijen gitmediğini mi ifade etmeye çalışıyorsun :)

• Kendim için dedim onu. Yani bunca hayat zorluğunda oksijenin bedava olmasına mutluyum. Estağfurullah. :):

• iyi insanlar öbürkü dünyada yaşayacak bir şarkı vardır sözünde şu geçer
    Adaletin bu mu dünya
    Ne mal verdin ne yar dünya
    Kötülerinsin sen dünya
    İyileri öldüren dünya

1|0
    0|0
  • Tüm verdiklerine

1|0
    0|0
  • o zaman öldür kendini boşuna yaşama biz şükür eder yaşarız senin yerine

0|0