Namaz konusunda yardimci olurmusunuz?

Hayatimdahic namazkilmadim bildigim sure ve dualar cok az namazabaslamayi dacok istiyorumneyapmaliyim yardim. Nettekinleri anlayamiyorum 😥?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Subhaneke, Fatiha, Kevser, İhlas, Fil, Salli ve Barik, Ettiyatü, Rabbena Atina ve Rabbenafirli, Nas, Felak surelerini ezberle başlangıç olarak ondan sonara namaza geçeriz

0|0
    0|0
    • Fatiha haric digerlerini yarim yamalak biliyorum kafsm cok karisiyo ezberlemeye calisiyorum bakiyorum bisurenin sonunu digerinin basini birbirine karistirmisim

• Tam anlamıyla ve doğru dürüst ezberlemeden namaza duramazsın. Duaları karıştırırsan anlamını bozarsın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• aynı dua yı bir kaç defa okusan da olur sorun yok dua ettikten sonra kabul oluyor daha detay istiyorsan mesaj at yardımcı olurum link konusunda

0|0
    0|0
  • niyet onemli niyet.

0|0
    0|0
  • youtubeden videolarıını izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Canisi elinden geldigince yap bende namaz kiliom baslarken bende eksik kiliodum zaten zamanla sureleride ezberlion aralarda okunan kisa dualarida soyleyebilion sen niyet ettin ya bence hemen simdi basla onemli olan niyette samimiyettir herseyi vi anda yapmaya calisma sakin buyuk hata deneyen yakinlarimdan biliom simdiden ALLAH kabul etsin 😉

1|0
    0|0
  • Canııım. Özele gel istersenn yardımcı olmak isterim elimden geldiği kadarıylaa

0|0
    0|0
  • aklına takılan nedir yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...