Bir arkadas galatasarayi savunyo yok real madride gol atan tek takim falan biseler diyo ne dicem?

Real madride 2 tane 70. sm de gol atmis videolar atyo falan fenerli olrarak ne dicreeeeeem

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adam haklı fenevin avrupadaki basarısı ne adamlar ıkı mac oynadı dersın ku uefa kupasını aldı bu işler prayla olmuyor fenevlıler yürekle oluyor o yürekte sizde yok bır cacık olmaz Türkiyenın en buyuk en prestıjlı klubu GALATASARAY fener ile arasındakı kupa farkına bakın avrupadakı basarısına bakın sampıyonlar lıgı logosunlan yıldızlardan bırısı galatsarayı temsil ediyor arastırın bakın ıanmazsınız belkı zıbıdı fenevlıler sampıyonlar şıgınde sızın neyınız var konusmaya yüzünüz olmaması gerekken fenevlıler buraya yorum atıyor hayatımızda kac defa R. Madrıdle oynadnız sızın ayarnızdakı takımlar benfıca ayarımdakı takımlar 😃😃😊🤓🤓😀

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet ama öyle yanlış bir şey dememiş ki :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasarayın bu yıl her ne kadar vasat bir futbolu olsada Türkiyenin en kdemli en Prestijli takımı GALATASARAY dır sen onu yendım ben bunu yendım muhabettinin sonu yok hiç girme Yeri geliyor Dünya devi Real Madrid Ossasuna ya Yeniliyor

0|0
    0|0
  • ya he he de.

0|0
    0|0
  • Şu anki puan farkını iki eliyle gösterip gösteremediğini sor
    ahahhahahahahhahahah

0|0
    0|0
    • Gs ile fb nij arasindaki puan farkimi
      Fenerbahce kac puan gs kac?

• Bana simdi dediki sizde kactane yildiz var

• Ya vallahi deli ediyolar beni. Onlar da 4 tane bizde 3 tane var da espriyi anlamadım ben. 4 yıldızı alan kazanmış mı oluyor. Her şey buraya kadar mı? Bu sene bizim de 4 tane olacak işte çok mu zor bir iş. Benim sana yazdıklarımı de ona.

• 3 yıl men yiceksiniz artık fenerbahçeyi avrupada tv den izlersiniz anca de sonra sus

0|0
    0|0
  • Haklısın diceksin Galatasaraylı ise haklıdır :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1 atıyo 6 yiyo de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!