Özlediğiniz birileri var mı?

Eski bir dost, sevgili, kaybettiğiniz biri? Kimi özlüyorsunuz? Ve keşke Şu an yanımda olsaydı diyor musunuz?

0|1
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Profil resmimdeki sarışın yakışıklıyı özlüyorum.
    O benim en iyi arkadaşımdı. Oğlumdu. Kardeşimdi. 13 Yıl geçti birlikte. Çok şey paylaştık. Benimle konuşurken kelimelerden hiç faydalanmadı ama hep sevgisini hissettirdi. Ben eve gelince mutlu olur ve benim oturmamı beklerdi. Sonra kucağıma zıplayıp karnıma boylu boyunca yatardı. Kendisini sevdirirdi. Beraber yemek yerdik. Onu mutlu etmek için çok sevdiği konservelerden alırdım. Bazen daha da şıamrtıp hindi füme et alırdım. Çocuk gibi mutlu olurdu.
    Sabahları beni uyandırmak için usulce miyavlardı. Uyanmadığımı görünce bazen ıslak burnuyla yanağıma dokunurdu kibarca. Eğer yine uyandıramazsa yanıma yatıp uyanmamı beklerdi.
    Onu çok özlüyorum. O kadar güzel kokardı ki göbeğine burnumu dayayıp içime çekerdim kokusunu. Veterinere gidince korkardı. Başka kediler masaların altına saklanırken o benim kucağıma kaçardı. Çünkü onun için en güvenli yer orasıydı. Veterineri de iğneyi kucağımdayken yapardı. Canı yanarken gözlerime bakardı "Canım yanıyor ama sana güveniyorum. Ne yaptığını bildiğin için sözünü dinleyeceğim ama benim yöntemime olacak. Kucağında olacağım" derdi bakışlarıyla. Keşke burada olsaydı da hep beraber yatağımıza yatsaydık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kedimi

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yok hayır.

0|0
    0|0
  • bana yabancı bir duygu.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim bir kardeşimi köpek tasmasıyla boğarak geberttiler o olsa çok isterdim şimdi pişti oynamayı artık...

0|0
    0|0
    • Geberttiler mi? Basın sagolsunda yanlis bir tabir kullanmissin

• haberlere çıktı hatta beyoğlunda keşke yanımda olsaydı ah remzim ah

• Eski köpeğimi özledim

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • belcika kurdum roux yu ozledim..

0|0
    0|0
  • vefat eden biri sadece

0|0
    0|0
  • Annem, abim...

0|0
    0|0
  • meleğimi özlüyorum...

0|0
    0|0
  • kendim

0|0
    0|0
  • Evt var ama ona olan kizginligim özlemimden daha buyuk oldugu icin yanimda olmasini istemezdim ztn zamanla unutuluyo ya

0|0
    0|0
  • rahmetli dedemi.

0|0
    0|0
  • malesef yok

0|0
    0|0
  • birsürü uzaklardaaaaaa

0|0
    0|0
  • var sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Var evet.

0|0
    0|0
  • Var kaybettigim hemde ozledigim

0|0
    0|0
  • @haskafkas la muhabbetin dibine vurmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • özledigim biri var ama yanımda olmasını istemiyorum, karışık biraz..

0|0
    0|0
  • hiç kimseyi özlemiyorum

0|0
    0|0
  • Belki vardır ☺

0|0
    0|0
  • Kardeşim ve ailem yengem amcam

0|0
    0|0
  • Halamı özledim şimdi kocasının bacısıyla samimi beni unuttu