Erkekler eşiniz ile aileniz arasındaki dengeyi nasıl kuruyorsunuz?

Erkeklerin sorunu iki bayan arasında kalmak... Anne ve eş.. Bu konunun nasıl üstesiden geliyorsunuz? Bunla ilgili deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere anne ve eş aynı evde yaşamamalı yani şöyle söyliyim ben bu gün evli olsam ve annemde bizimle yaşasa ben eşimle tartıştığım zaman annemde beni savunur ya da biz bir yere gidiceğimiz zaman annem bende geliyim mi derse onada hayır diyemem ve eşim başbaşa olmamizi istedigi icin bu durumdan rahatsiz olabilirdi bunlarda ayriliga ya da aldatmaya gidicek kadar buyuk problemlere yol acar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Esin buyuk payi var. hic bir sekilde saygida kusur etmemeli. adam zaten ona bu yuzden ayri bir deger verecektir her sey zamanla yoluna girer. ne olursa olsun gelin kaynansina saygisizlik etmezse elbet bir yerlerden karsiligini alir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• genellike anne şöyle der oglum sen eşine bak bizi bırak biz bugün varsak yarın yokuz o hep yanında , ama gelin eşin bunu anlamaz tabiki, ama yinede idare edersin

0|0
    0|0
  • İkisinede sakin olmalarını birbirlerine trip atmamalarını söylüyorum canım
    Aynı evdeyiz ve sorun yok çok şükür.

1|0
    0|0
  • kocan gelemiyor mu?

0|0
    0|0
  • ikisi de anne-kız gibi, onlar yan yana geldi mi ben dışlanıyorum resmen. o yüzden onlar kendi dengesini kurmuş benim bir çaba göstermeme gerek kalmıyor :)

0|0
    0|0
  • Her iki tarafida kirmam

0|0
    0|0
  • kurarız biz

0|0
    0|0
  • Esim yok ki

0|0
    0|0
  • birini tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • daha yaşamadım böyle bir sorun ama
    tahtaravalli koyacam ortaya bir denge olsun :D

0|0
    0|0
  • denge kendiliğinden oluyor huyumu suyumu bilen ona göre davranıyor ;)

0|0
    0|0
  • çok zor işlerdir bu işler

0|0
    0|0
  • Eşim yok denge kuramadığım için dengesiz bir yaşamım var

0|0
    0|0
  • çok kolay bekar geziyorum %0 el kızı, %100 beni doğuran besleyen büyüten annem. ondan başka masa kasa nisa uzak olsun zaten ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar ne dengesi milet anayı bırakıp karıya meyledince çöktü aileler garipler sonra kurda kuşa çiçeğe böceğe sarıyor.

0|0
    0|0
  • Uzak tutarak🙂

0|0
    0|0
  • çok basit. evlenmeyerek xd

0|0
    0|0
  • tartıyla denge kuruyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1