Arkadaşlar özellikle de kızlar, benim fiziken çekici olduğuma söylerler hep. acaba bir kızı öpsem?

beni reddeder mi? yoksa sarhoşken mi kızlar reddedemez? güzel bir kız sizi sadece dudaklarınızdan öpse ne tepki verirdiniz?

1|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza göre değişir ama bir kızdan bir kıza asla zarar gelmez, rahat olabilir öpebilirsin bence :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Öpücükten bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Oyş ben de onu öperim ne tepki vercem belki inlerim sjjf

0|0
    0|0
  • Daha neler ç

0|0
    0|0
    • sanki bulutların moleküllerimi çikolatalı sütümün içine katıp içtim dedim. manyakmısınız

• Bilmem yani durumu kontrol altına all

• Ehehee! :D güzel fantazi tuttum bunu

• Hocam eşcinsel oduğunun farkına var bizde rahat edelim sende :D

1|0
    0|0
    • hocam bir soru sorduk ne olduğumu biliyorum demedim

• bilmiyorum diyecektim

• Büyük ihtimal biseksüelsin ama cinsel deneyimin var mı hayatında hiçbir cinsel deneyimin olmadan bunları düşünüyosan normaldir

• Günaha yaklaşma be kardeşim yapma Rabbim sevmez Harama yaklaşanlari.

0|0
    0|0
  • len yürü git manyadın mı sapsadın mı naptın kızım ergen misin dengesiz misin nesin! ne kızı öpmesi şapşidin mi

1|0
    0|0
    • lütfen dağdan indim şehre modundan çıkarmısın

• sende ahlakı edebi insanlığı öğrenir misin bebe

• lütfen bildiğin şeyler hakkında konuş. komik görünmemen adına küçük bir tavsiye

Kızlar Ne Diyor 8

• O kişiye göre çok değişir, ama ben memnun olurum şahsen, hoşuma gider :) Kalkıp da niye öpüyosun demem :)

1|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşuyorum ama... :))) kimsenin görmediğini düşündüğüm bir yerde olsaydım belli bir süre sonra aşşağıya da kayardım yavaş yavaş... tabii eğer halk arasındaysa... kızgın jest ve mimikler yapar rahatsız olduğumu alt metinde verir o ortamdan uzaklaşırdım... ama o kişinin bana zaman zaman kaydığını görseydim... sev olurdum belli bir süre sonra :D

0|0
    0|0
  • hemen ittirip bir tokat çarpardım kendinde değil herhalde

1|0
    0|0
  • Karsilik veririm

0|0
    0|0
  • Hoşuma giderdi ama kişiden kişiye değişir bu durum aman dikkat et

1|0
    0|0
  • Yollu derdim

0|0
    0|0
  • Yani lezse karşılık verir hetoraysa ben çok sert olurum iterim birazda sesli konuşurum

0|0
    0|0
    • bu kadar sert olmamak gerek ama :D öyle değil mi

• Iyide benim cevrem beni biliyo saten

• banane çevrenden :D saten nedir ya zaten olmasın o. oho bunları ben sana öğreteceksem görüşlerini nasıl alayım

• Kisiden kisiye dgisir toplumda oyle bisey yapma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...