Neden Apple İyi?

Telefon alcam bütçe sınırı yok LG G4 düşünüyorum fakat İphone çok kaliteli diyorlar ama bluetooth özelliği sadece İphonelarla, uygulama indirecek olsan sadece belirli uygulamalar. Özellik olarak LG nin özellikleri daha fazla hem, İphone un sadece adı var diye düşünüyorum sizce?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• valla herkes istediğini söylüyor ama bence teknoloji Sony Xperia Z5 diyor. Ben sipariş verdim yarın teslim alacam hayırlısıyla. Benden demesi heryönden süper telefondur. Premium modelini n11'den 2425 e aldım.

0|0
    0|0
    • güle güle kullan :)

• aynen biliyorum sistemi z5 bide android yerine ios olsa tadından yenmez bence ama android olmasına rağmen stabilitesi iyi olan nadir telefonlardan en azından gözlemlediğim kadarıyla ama zamanla elbette yavaşlamalar olacaktır o sistemde :) :) ama bence sony z5 premium şu anda en iyi android telefon tekrardan hayırlı olsun :) :)

• @epplymot tşkler kardeşim. hakket o telefonu izlemek yetmiyor ele almak gerekiyormuş.

En İyi Kız Görüşü

• Lg sevmiyorum ben bende İphone 5s var hiç kasmıyor çok hızlı eğer 5s böyle ise 6s nasıl hiç düşünemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ıphohen un işlemcisi iyi

0|0
    0|0
  • Apple nin iyi olmasıın sebebi. Kapitalizim. İnsandan insana agız. Vs vs. Bide işletim sistemi hafif. Ama ben bir telde. İslemciye Ve Ram e bakarım. LG ler cabuk ısınır ona hic bulaşma. Sony Ve S6 serisi denenbilir

0|0
    0|0
  • yalnız apple store da uygulama aralığı android den daha geniş belirtiyim (düzgün uygulama) kullan anlarsın zaten

0|0
    0|0
    • İphone mu öneriyorsun yani

• iphone 4s 4 yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı olmadı kasma falan hiçbirşey yok şarjjı çok kullanınca 1 gün rahat az kullanınca iki gün 1 kere bataryası değişti sadece oda 70 tl benşm sana önerim İphone 6 S plus olur

• Peki teşekkür ederim aslında bende ilk başta onu düşünüyordum herkes farklı bişey diyince kafam karıştı

• iyi cunku qwe

0|0
    0|0
  • Kullan anlarsın

0|0
    0|0
  • iphonede belirli uygulama yok uygulamanın kralı var. para sıkıntım yok diyorsun ama teknolojiyi bir adım geriden takip etmek en iyisidir lg g4 alıcama g2 yı alırım daha avntajlı.

0|0
    0|0
  • Para engelin yok bu güzel, bence seçimini zewkine we kullanma gereksinimlerini karşılayacak olan telefonu seç derim apple cok iyi cok güzel telefon saçmaliginada kafani takma derim seni hoslandigin seyler kaliteye tasır

0|0
    0|0
  • kalitesi var

0|0
    0|0
  • İphone alma, demode oldu, en alakasız insanların elinde bile var...

0|0
    0|0
  • SONY al bence

0|0
    0|0
  • İos yazılımı virüs bulaşmaz ve donanım.

0|0
    0|0
  • iphone iphone dur ben g2 aldım püşman oldum android pişmanlıktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece belirli uygulamalar mı var? Güldüm😂 Bluetooth pek lazım olmuyor bu tarz uygulamaların sadece apple uyumlu olması apple başka telefonuntelefondan saymıyor onyüzden gayet kaliteli her türlü kullanım rahatlığı sağlıyor ben çok memnunum

0|0
    0|0
  • Ben apple sevmiyorum açıkcası
    Samsung'a devam
    Samsung bana daha iyi geliyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...