Eşimin ablası benden boşanmasını söylemiş. Ne yapabilirim?

Biraz sık kavga ediyorduk küçük anlaşmazlıklar büyüyordu. Eşim de ablasina anlatmış. O da demiş ki "zaten onun gözü dışarda Boşan ". Bunu öğrendim çok sinirlendim o kim oluyor ki bizim ne yapacağımıza karar veriyor. Sizce arayıp hesap sormalı mıyım?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Hesap sorarak iliskinizi çıkmaza sokarsınız hic duymamıs gibi görümcenizle iliskinizi duzeyli ve saygı cerçevesinde surdürünüz. Ailevi iliskilerin bozulması yuvada sert ruzgarlar estirir. Demekki gorümcenize evliliginize ve eşinize verdiginiz önemi tam olarak hissettirememissiniz birde bu yönüyle bakin olaya. Ayrıca çok şanslısınız bence eşiniz tesirde kalmiyarak üstelik bunu sizinle paylaşarak samimiyetini göstermiş. Evlilik bir sofra gibidir tatlısıda tuzlusuda eksiside aynı sofrada bulunuyor değilmi? Sımsıkı sarılın evliliginize aileler bunu fark ettikçe mutlu olacaklar ve tabiki sizde. Sevgiyle kalınız☺

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gözünüzün Dışarıda Olduğu İddiası Çok Ağır Bir İtham..

0|0
    0|0
  • Eşinin ablasının sana garezi mi var veya evliliğinizin bekçisi mi ona neymis

1|0
    0|0
  • Bence eşinle olan diyaloğunu gözden gecir we eşine hataların olup olmadigini neyinden hoşlanip hoslanmadigini sor, eşinin ablasiyla kötü olman sana pek bir fayda getirmez, seni baskalarinin agziyla yargilamasina asla izin werme kocanin, mücadele et hayat zorluklarla sawaşma sanatıdır

0|0
    0|0
    • Ya aslinda bu olay uzerinden bayagi zaman geçti. esimle Aramiz iyi. Ama hatirlayinca yazdım. Ben ablasiyla kötü olmasam da icten ice onu hicbi zaman affetmicem. çünkü arkamdan konusan insanlardan hep nefret etmişimdir.

• Dostunuda bil düşmanınıda

• Ablasına kargoyla bokunu yolla o anlar

0|0
    0|0
  • Ablasının lafıyla yuva yöneten den sana hayır gelmez canım
    Ya yönetimi ele al
    ya da yol ver
    Ablasıyla hiç muhatap olma

0|0
    0|0
  • Yuva yıkmak o kadar kolaymiymis bu aklı vermiş

0|0
    0|0
    • Aynen ya sanki biz bosanacak olsak mahkemenin yolunu bilmiyoruz

• Bu vebali insan nasıl alır anlamadım

• ateş olmuyan yerden duman çıkmaz derler

0|0
    0|0
    • Diyosun. Benim burda vurguladığım konubo değil. Boşansak bile onun lafiyla mi Bosancaz. Sanki evlenirken ona sorduk.

• Sen ve senin gibi xper kasan ve boş konuşanlar gözümden kaçmıyor boşa yorma kendini.

• allah enişteye sabır versin

• istenmeyen gelin olmakta kötü birşey,

0|0
    0|0
  • Senin gözün dışarı da mı bari?

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki.

• Amacı bu kadının kocanın aklına seni o... gibi sokup, ayırmak. Daha fazlasını yapmaya devam edecektir eminim. Dikkat et derim.

• bence kocan neden 3. kişilere anlatıyor onun hesabını sor

0|0
    0|0
    • bir daha anlatmamak uzere sozLestik. Zaten bu olay eski. Aklima geldi oyle sordum

• senin gözünde bende ama saklama şimdi

0|0
    0|0
  • Milletin lafina bakarak hareket etme

0|0
    0|0
  • Onun gözü dışarda ne demek ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Esinin ailesine karsi bence saygini hic bir zaman kaybetme ne olursa olsun. biylelikle esin sana daha olumlu yaklasir. yani arayip hesap sorman dogru degil. vakti geldiginde ya da konusu acildiginda konusursunuz. esinlede sorunlarinizi acik acik konusun. ona ait oldugunu gozunun disarida olmadigini ona goster. onun icin kucuk surprizler yap sevdigi yemekler falan mesela. birlikte vakit gecirin disari cikin. gundelik hayattan uzaklasin. sevginizin farkina varabilirsiniz. ailesine hic bir zaman saygisizlik etme dedigim gibi. yoksa dahada kotu duruma dusersin

1|0
    0|0
    • Doğru diyosun. Ben kötü olmiyim yine de zaten evlerimiz uzak fazla gorusmuyoruz.

• Yuva kolay kurulmuyo. o dedi diye hemen ayrilinmaz zaten. bazi seyleride gormezden gelmek gerekiyo bence. simdi o boyle bir yaklasimda bulunmus ya sen bunun tam tersi bir yaklasimda bulunursan eger o da sasirir kalir boyle bir yaklasim beklemez.

• Bence hiç karışma ne diyorsa desin sen sadece ona olan mesafeni koru derim. Sessizligini koru evliligindede onun akrabalarıylada

0|0
    0|0
  • amaç o zaten olay çıkartıp sizi birbirinize düşürmek. olabildiğince uzaklaş eşinin ailesinden. yuva yıktırır böyleleri

0|0
    0|0
    • Bizden borc istediler verdirmedim ya zoruna gitti tabi.

• evet ara bir sor bence

0|0
    0|0
  • Birşey deme boşver

0|0
    0|0
  • yok be

0|0
    0|0
  • Kocan ne demiş?

0|0
    0|0
    • Yorum yapmamis. Simdi eşimle aramiz iyi. Bu insanlar evliligi ne saniyor anlamiyorum sonucta ilk senesi zor geçiyor. Boyle taraf tutmalarını yonlendirmeye calismalarini dogru bulmuyorum. Benim ailem hic yapmaz boyle şeyler.

• Bence böyle konularda ona danışmasın artık. Evlilik bu olur böyle şeyler tabiki çok normal. boşver mesafe koy aranıza ablasiyla

• Sende eşine ablasından boşanmasını söyle

0|0
    0|0
  • Gözü dışarıda zaten demek nedir yaa , çok ağır bir suçlama bu.

0|0
    0|0
  • Hyr bulaşma eşinle konuş

0|0
    0|0
  • nasıl haberın oldu

0|0
    0|0
  • oo kavga var :d aç teli senin saçını başını yolarım koca benm dövermde sövermde sana noluo yellozz dee:DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...