Aynaya baktığımda daha yakışıklı buluyorum kendımı ama fotoğraflarda cok kotu cıkıorm begenmıyorm sert gorunuyor nedn?

:( arkdşlr ön kamerada mesela cekmeden once bakıyorm guzel cekınce fotograf ters donuyor sankı tıp kotu cıkıyor yardım edın

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ergensin ddaha geçer

0|0
    0|0
    • bu yüzden 1 taane ftoom yok

• napım sert çıkıyor tatlı odlguımu söylerler ama fotolarda cok cıddı çıkıyor gülsem desem abartılı oluyor

• bak tatlıymışsın işte sert çık ne var bunda

En İyi Erkek Görüşü

• fotojenik olmama kavramı var.. Yüzün olduğundan daha kaba çıkıyor

0|0
    0|0
    • Evt küçükl k ten beri foto çekinmeyin sevmem ya aslnda sabit kanca komedi filmi ni izlemSTM gülmekten ölmüştü m sonra film bitti aynaya baktığımda normal halimden 20 Kat daha yakışıklı yiy dm fotolar da bile ogley di 1 2 gun sonra bozuluyor o tabi

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen kendini aynadaki gibi görmeye alışkın olduğun için fotoğraftaki halin garip geliyor ama aslinda insanlar sana bakinca fotoğraftaki halini görüyor. aynadaki halini sen görüyorsun sadece. yani sen beğenmesen de fotoğrafi başka biri görürse fark etmicek onun için çünkü zaten insanlar seni dışardan öyle görüyor.

0|0
    0|0
    • Haklsn güzelim ya 😨 tatlı olduğu söyleyen kizlar var ama fotolar fa tatlı lik göremiyorum fotoğraf işini mutlu bir günde mi çekinmem lazm yorgun olduğu m zaman mesela kötü cikior

• Aynanin buyusu

0|0
    0|0
  • Pozunu değiştir.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çeknme o zaman😂😂

0|0
    0|0
  • Ayy kiyamam 😟

0|0
    0|0
  • Aynada kendini ters görürsün yani fotoğraftaki düz halin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynada falan psikolojik olarak kendini kat kat daha yakışıklı görürsün..

Fotodaki gerçek halin.

0|0
    0|0
    • ama kızlar tatlı oldugmu söylerler yakışıklı oldugmu da söyleyen olur ama fotoğraflarda kotu cıkıorm embesıl gıbı sankı gülmesem kotu gülsem aşırı gülmüş oluorm :(

• Kardeş onu bilmem de fotodaki gerçek halin.
      Mesela sesini kaydet telefona sesin de sana farklı gelir. Gerçek sesin telefonda duğduğun sestir..

• Bende öyle hissediyorum, sanirim poz vermeyi bilmiyoruz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...