Adriana Lima şişirilmiş bir balon mu?

Arkadaşlar bazı erkekler Angelina Jolie'yi bile Adriana Lima sanarak güzel diyor. Monica Belluci'ye bile Adriana Lima diyor. Yani kadını tanımadan güzel bulanlar var. Artı kadın Türkiye'de neden bu kadar çok popüler kendi bile merak ediyor. Neden bizim erkeklerde efsaneleştirme durumu var?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• İsmin kolayca söylenebilmesi ve akılda kalıcı olması.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle çok itici bir kadın
    Miranda kerr gibi kadınlar varken
    Bazı erkekler gerçekten zevksiz

1|0
    0|0
    • Açık net yılda giderken çok daha güzel kızlar görüyorum. Adriana burda olsa esmer diye mânâ bulurlardı. İşte bunlar hep özenti türk gençliği

• Aynen arkası varmış ki bir yerlere gelmiş aynı bizde ki haketmediği halde torpille iş başına geçenlere benziyor 😄
      Eig için teşekkür ederim:)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• aslinda medyanin gucu diyoruz biz buna yani onun ismi o kadar fazlaca öne cikinca sisirildi iste ;)
    ama bir monica belluci asla olamaz cok cabalamasi lazim :)

1|0
    0|0
  • Daha populerde ondan

1|0
    0|0
    • Aynen çoğu erkek tanımıyor hepsi herkese Adriana lima diyor. Bizim ülkenin cahillerini seviyorum ya:) iyi malzeme çıkıyor :)

• Hayır seni sürekli insanlara aşağılayıcı cevaplar yazarken görüyorum. Senin sosyal yaşantın çok kötü bence bu kadar saldırgan olmaz normal bir insan. Ayrıca hışmını kimse çekmez burda 1 engel tuşuna bakarsın.

• Muhtemelen nasilim diye sorup orasini burasini gosteren,
      Sevgilim bana guldu hamilemiyim
      Erkek arkadasimin ruyasina nasil girebilirim
      Sevgilim yanimda gaz cikarmiyor sizce beni sevmiyor mu vs.. Gibi aptalca sorulari sorani asagilarim ki bir daha sorulmasin

Ayrica nolur engelle beni 😉

• şişirilmiş bir balon

1|0
    0|0
  • tanıma şansımız vardı da biz mi tanımadık

1|0
    0|0
  • başlık açarken dikkatli olun be ablacım. çarpılıp kalacaksınız bir gün

0|0
    0|0
    • Sen taptığın için çarpılmadıysan ben hiç çarpılmam ablacım rahat ol

• hiç biri bir stoya değil

0|0
    0|0
  • 1 numara 1

0|0
    0|0
  • kadın güzel

0|0
    0|0
  • Güzel olduğu için olabilir mi 😂

0|0
    0|0
  • Balonsa ben patlatirim ya onu yollayın o benim işim patlatmak

0|0
    0|0
  • ahmak işi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adriana Lima dünyanın en güzel kadını bence. Herkesi de Adriana sanmıyorum ben 😂 erkeklerin bazıları beğenmiyor Adrianayı ne hikmetse 😄

0|0
    0|0
    • Dünyanın yüzde 80 İ beğenmiyor ben de beğenmiyorum. Doğal yani.

• Yüzde 80 😂 nerden biliyosun tüm dünya görüşünü aldın herhalde bu konuda 😂😂

• Yabancı dil bilgim çok iyi kaynakları okurum en orijinalinden :)

• Makyajsiz haliyle cokta guzel degil. Sisirilmis sadece.

1|0
    0|0
  • Dünyanın ilk üç güzel kadınından birisi bence de, daha güzelleri vardır ama ünlülerden şimdilik yok gibi

0|0
    0|0
    • O sence çünkü senin yaşındakiler Adriana baskısıyla büyüdü. Çoğunuz tanımıyorsunuz bile. Ayrıca sadece bizim ülkede bu kadar çok popüler. O ilginç.

• Speki bütün bunlar seni neden ilgilendiriyor ki

0|0
    0|0
    • Sen niye yorum yapmaya geldin yok sana artı martı xperi bende kasamazsın :)

• amaç artı almak deyil canım :D zaten alacağımkadar eigi arıyı almışım

• çünkü gerçekten güzel adriana lan bu mermer gibi kadın kusursuz bir güzelliğe sahip

0|0
    0|0
    • Ben de güzel bulmayanlardanım dünyada aşırı popüler olduğu tek ülke burası

• Ayrıca kendine güvenin olsun biraz eminim. sen de çok güzel bir kızsındır. Türk erkekleri her resme Adriana diyor. Yani öğretilmiş bir kabullenme var. Sizi de vakti zamanında ezmişler bu konuda ses dahi çıkaramıyorsunuz. Yineliyorum artık her kadın güzeldir siz de kendinize inanın lütfen.

• demek istediğim adriana lima güzel gerçekten o yüzden herkes tarfından beğeniliyor türk erkeği zaten götlük olsun diye türk kızına her istediğini diyor sanki takan var onları... adriana lima cidden bana sırf popülerlikten diye güzel gelmiyor kadın cidden güzel ve mükemmel... onun dışında da beğendiğim birsürü model var çoğuda tr de tanınmaz yani sırf burda tanındı diye bize iteltildi diye değil

• işte bunlar hep şişirilmiş t*şklarlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...