Ailemle nasil geçineceğim?

Annem babam gayet rahat insanlar aslinda ama yine de kendimi kisitlanmiş hissediyorum. Akşamlari eve geç gelmeme izin veriyorlar mesela, arkadaşlarimla seyehat etmem izin veriyorlar, yani yurtdişina da çikabiliyorum onlarsiz veya giyinmeme falan karişmiyorlar. Demek istediğim bu sitede gördüğüm kizlarin yaşadiği tipik sorunlari yaşamiyorum. Ama yine de bir çok konuda kisitlaniyorum. Hayatimi kendileri şekillendirebileceklerini saniyorlar. Geleceğimle ilgili aldiğim kararlara çok fazla karişiyorlar.

Sanki onlarin evlatlari değilde evdeki herhangi bir eşya veya evcil hayvanmişim gibi davraniyorlar bana. Istedikleri zaman istedikleri yere koyabilecekleri/götürebilecekleri biriyim. Hayatima onlar yön veriyor resmen. Bundan rahatsizlik duyduğumu hep söylüyorum. Önceden tartişiyorduk ama artik alişmişlar doğru düzgün konuşmuyorlar bile. Sonra daha fazla sinirlenince daha büyük kavgalar çikiyor evde.

Evden ayrilmayi düşünüyorum bu yüzden ama buna da karişiliyor yine. Ayri evde yaşayamazmişim. Beni tek engelleyen para. Kendim para kazanmadiğim için mecburum burda yaşmaya. Bir işte çalişsam hiç düşünmeden ayrilirdim evden. Okuldan dolayi vaktim olmadiğindan bir işe giremiyorum. Yani mecbur annem, babam ve sinir olduğum kardeşlerimle birlikte yaşamaliyim ayni evde ama bu ortami faha çekilir hale nasil getiririm? Ailemle nasil iyi geçirinirim?

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...