Erkeklerde küpe, piercing, yırtık pantolon vs. Nasıl duruyor?

Arkadaşlar,çevremizde farklı giyinen ( kötü anlamda değil) erkekleri görüyoruz, küpe takanlar, yırtık pantolon giyenler, piercing takanlar, dar paça giyenler ve bunlar gibi onlarca şey yapanlar var, sizce bir erkeğe bunlar yakışır mı? Sevgilinin, eşinin de öyle olmasını istermisiniz? Erkekler!!! Siz de takan var mı :) arkadaşlarınıza kızıyormusunuz bu yüzden?

• Bence, erkeklere çok yakışıyor, takmalı da giymeli de.
    43% (9)33% (1)42% (10)Oy Ver
  • Bence, erkeklere yakışmaz, ağırlıkları vardır.
    24% (5)33% (1)25% (6)Oy Ver
  • Bence, erkekler böyle şeylerden uzak durmalı, o ne öyle.
    14% (3)0% (0)12% (3)Oy Ver
  • Erkek arkadaşıma bu yüzden kızdığım oldu.
    10% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Ben de takıyor veya giyiyorum, ama tepki almıyor değilim.
    5% (1)34% (1)8% (2)Oy Ver
  • Ben de takıyorum veya giyiyorum, çevremdekiler bana destek çıkıyor.
    4% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• başkaları ne der diye giyineceksek işimiz var. :-) küpe takana top diyenler oluyor mesela. oysaki küpe taksa ne takmasa ne. cinsiyetle ne alakası var. bu tür şeyleri takmanın giymenin. :-) herkes nasıl istiyorsa öyle giyinir, kime ne.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• ben küpe takıyorum. Saçlarımda uzun. Fakat dar giyenler çok itici geliyor, onların tercihi tabiki. Yırttık pantolonda pek giymem tarzım değildir ama 1 tane var öyle pantolonum arada giydiğim oluyor fakat normal bir model çok sırıtanlardan değil.

0|0
    0|0
    • O da güzrlmiş :) bir şey demiyorlar en azından sana, anladığım kadarıyla :) genelde karışırlar.

• bir aralar oluyordu diyenler fakat onlara göre yaşayamam ki, Kendisi özgün olamamış Ronaldo saç kesimi, brad pitt parfümü filan toplama tarzla dolaşıyor ben kendi tarzımla takılıyorum anormal olan ben oluyorum.

• Muhteşemsin :) aynen böyle devam et kardeşim, ben de öyleyim :) Ama bazen ailemden dolayı zıvanadan çıkıyorum :(

Yükleniyor...