Aslan kizlari bir bakin hele?

bir arkadasim var aslan burcu o kadar yakin degiliz. Ben piskolojik sorunlari olan biriyim ve bunu ona anlattim. O da biraz kibirli biri, ilkten ciddiye almiyordu beni ama sonra aslinda hafife alinmicak biri oldugumu anladi. Bizim okulda iki kizin cok yakin olmasi yanlis anlasilmaya sebep olabiliyor bazen. Daha once bir kac kizin yanlis anlasildigida oldu. Bizde yanlis anlasildik biraz. Ama hala muhattap oluyoruz. Acikcasi guvenilir birimi beni cok ikilemde birakiyor. Bende onu ayni sekilde. Ama bu olaylarin haricinde cok samimi biri arkadas olmak istiyorum. Sizce olur mu ve nasil olur biraz kendinizden bahseder misiniz?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen fazla güvenme istemiyerek kalbini kirarsan sana duşman olurlar. Bende aslanim ve yakinlarimiz kalp kirdimi düşman oluruz 😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kibirli olduğumuz, gösterişi ve popohlanmayı sevdiğimiz doğrudur ama bunun yanında çok cömert ve dürüst bir insan olduğumu düşünüyorum. diğer Aslan burcu olan çoğu arkadaşım da böyle

0|0
    0|0
    • Bu kiz bazen erkek gibi sert, bazense cook tatli bir kiz oluyor. Biraz alaycida biri ve cokta duygusal. Birsuru sirrimi biliyor, birsuru sirrini biliyorum. Ve ben onun kalbini cok kirdim ve o beni cok kirdi. Ve buna ramen hala muhattap oluyoruz. Acaba diyotim bir plani mi var yoksa ikili mi oynuyor. Siz aslan kizlari nasil kisilerle arkadaslik edersiniz. Mesela dengesiz biriyle?

• Evet galiba boyle. Ve bende ona guvenmiyorum zaten. Yorum icin tesekkurler ;)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• aslan burcundaki gerek kız gerekse erkekler kendilerinden şüphe ettirirler bence pek çözemedim onları ama egoları var tabi hükmetmeyi severler vs. bu arada köle olmak isteyenlere müjde aslan burcu kızları tercih edin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslan burcuyum ama beş parmağın beşi aynı değildir

1|0
    0|0
  • Aslan burcuyum ben güvenimi kazanana kadar mesafeli davranirim ama alısinca herseyim i feda ederim aslan burcu iyidir uzmeyin onu hep yanında olur ve seni ölümüne savunur

0|0
    0|0
  • Aslanlar güvenilirdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...