Justin Bieber Hayranlığını Abartmak?

Arkadaşlar hayran olan ben değilim tanıdığım 12 yaşını geçmiş tanıdığım bir kız. Ona olan hayranlığı çok abartıyor. Gece gündüz fotoğrafını öpüyor. Ona olan aşkımdan kimseyle evlenmeyeceğim diyor. Buraya yazsam uzun olur ondan kısa kestim. Bir doktora gitmeyi kabul etmiyor. Bizler de ünlülere hayranız ama bu kadar abartmıyoruz. Ne yapmalıyım sizce?Özellikle de babası çok sinirli geçenlerde posterlerini yırttı diye intihar etmeyi bile düşündü. Geçer mi yoksa be yapmalıyım? :/

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gecer tabiki 12 yasinda daha çocuk büyüdüğü zaman bu gunleri aklina gelicek gulucek

1|0
    0|0
    • Zamana bırakmak en iyisi ama olayı intihara bile getiriyor. Annesi gel konuş dedi onunla konuşmayı denedim ama olmadı. Klibinde bir kızla samimi görüntüleri var diye ağladı resmen.

• En iyisi de bu bence.

• Evet piskolojik zaten elde etme duygusu oluyor bu diger kizlarin ona hayranligi ondan bahsetmeleri televizyonda falan bu yuzden bir cok o yastaki kiz bu hissi yaşıyor ortada bisey yok aslında birbirleriyle yarış yapmalari gibi bisey bu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Embesil cocuk ornegi. Kucuk yastan itibaren cocuklarinizi gunde uc doz Dream Theater ile buyutun, o Justin bebesinin yaptigina muzik bile demezler.

1|0
    0|0
  • Yuvarlak cisimlere hayran oluyorlar :)

1|0
    0|0
  • sacma bos isler

1|0
    0|0
  • 13 yaşında daha ergen büyüyünce geçer

1|0
    0|0
  • ergenlik. şu çağda canım ergenlerden herşey bekleyebilirim ben. zamanla geçecek zaten merak etme

1|0
    0|0
  • İlaç zaman büyüsün değişir 😊

0|0
    0|0
  • Ne bu buluyolar su bebede anlamis degilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çocukluk işte zamanla geçer inşallah 😄

1|0
    0|0
    • İnşallah :) Ben de o yaşlarda hayrandım ama bu kadar da abartmıyordum.

• Cok banal ya bitmedi gitti şu Justin saçmaligi

1|0
    0|0
  • Ergen daha ama takinti haline getirmis caktirmadan bir gotursunler doktora

1|0
    0|0
  • Justin Bieber den nefret ediyorum neresini seviyorlar şunun anlamıyorum :/

1|0
    0|0
  • Klasik ergen iste napıcaksın

1|0
    0|0
  • Yeni jenerasyonda bu fangirllük durumları çok yaygın, anormal bir durum değil kendi haline bırakın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...