Berkin Elvan sizce ekmek almaya mi gitmişti?

Berkin  Elvan sizce ekmek almaya mi gitmişti?

Yapılan sorgusunda pazara çıktığını beyan etmiş.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir de bu terörist veletin yasını tuttular Türkiye'yi ayağa kaldırdılar cahiller. Ekmek almaya öyle gidilmez, su testisi su yolunda kırılırmış zerre acımadım bu çocuğa

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Berkin Elvan teröristlerin kullandığı ve ölümüne sebep olduğu çocuktu. Masum değildi yaptığı şeyler. Ölüsünü de kullanıyorlar hem de katilleri.

0|1
    0|0
  • Birincisi Berkin Elvan yüzünden bütün geziyi terör ilan etmeyin. İkincisi berkini bn de çok tasvip etmem ama her şeyden önce bir çocuk. Bu ülkede herkesin yası tutulur ermenilerin tutulur, pkknın tutulur, hainlerin tutulur, fransızların yası tutulur ama bizim için canını veren o kurban olduğum şehitlerin yası tutulmaz. Böyle nankör bir ülkedir burası. Sağcı olacağız derken faşist olanlarla, solcu olacağız derken vatan haini olanlarla dolu bu ülke. Daha ne diyelim..

0|0
    0|0
  • Ekmek almaya gitmişti... Beynini yikadilar hipnoz ettiler 😩😩 silah zoruyla eline tas monotof vermişler .
    😏😏 diyenler oldu siktiredin
    Cem yilmazin Gora filmindeki replik cuk oturur buraya
    GÖRDÜKK MONTTAJII ✊

0|0
    0|0
  • Hee tabi biri ekmek almaya biri dagda çiçek toplamaya hepsi ayni terör örgütleri !!

0|0
    0|0
  • Yav şu martı kaşlı tipsizi görünce sinirlerim zıplıyor.

İnanmıyorum ekmek almaya gittiğine.

0|0
    0|0
  • Daha bitmedimi bu konu..

0|0
    0|0
  • Ah insanoğlu :) Acı tebessüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yav beyler, ben ne kurtleri severim ne de pkk destekcisiyim, bacak kadar cocuk olmus, neyin pesindesiniz lan siz?

0|0
    0|0
  • Öldü yasını tutan tutsun tumayanda kurcalamasın. Saygı biraz. Seninle hem fikirim ama kurcalanmaması gereken bir mesele.

0|0
    0|0
  • Kesin polis kaşlardan taniyip yakalamistir

1|0
    0|0
  • polise askere herhangi bir cisim atanı önce uyarsınlar sonra sıksınlar ama çocuklara hayır çocukları kontrol edebilirler o çocukları sokağa indirenlere sıkacaksın

0|0
    0|0
  • bu çocuk öldü die geziciler neler yapmıştı be

0|0
    0|0
  • Ekmeğe gittiği doğru olaylardan kendine ekmek çıkartmak yaptığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...