Hiç arkadaşım yok?

Kendi memleketimde üniversite okuyorum okuldan sadece tek bir arkadaşım var eskilerden yakın bir arkadaşımla buluştum bugün kendisi başka şehirde buraya gelmiş bende tesadüfen aramıştım burda olduğunu öğrendim o bana haber vermedi yani 1 2 saat oturduk cafede bir arkadaşını daha getirmiş yanında benden sıkıldılar anladım bunu ve kalkalım dedim ve çok zoruma gitti aslında sessiz biriyim ama konuşunca da eğlenceliyim niye böyle oluyor ne yapmam gerek bilmiyorum kimseye bir kötülük yapmadım ki ben...

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şu sıralar çok sorulan bir soru ve şu ayeti hep yazarım: Bilmez misin ki, göklerin ve yerin hükümranlığı Allah’ındır. Sizin için Allah’tan başka ne bir dost, ne de bir yardımcı vardır. ( Bakara-107 )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence üzülmeyin benimde az arkadaşım var zaman zaman ben de üzülüyordum ama elden pek bir şey gelmiyor

0|0
    0|0
  • Herkes konuskan olucak diye kaide yok senide öyle beğenen birileri çıkar

0|0
    0|0
  • sessiz oldugun için öyle aşk meşk konussan ay geçen bir içtik bir seviştik diyee ballandıra ballandıra anlatsan zevk alırlardı ;)

0|0
    0|0
  • sosyal ortamlara takıl..

0|0
    0|0
  • Sorun seninle ilgili degil gunumuzun sorunu yalnizlik.. Insanlar arkadaslik gibi seylere artik kiymey vermiyor

0|0
    0|0
  • Doğal olman gerekiyor. Aklına geleni konuş sohbet et samii ve içten ol. Çekici ve yapmacık değil.

0|0
    0|0
    • Doğalım aslında ne geçiyorsa içimden onu söylerim ama bilmiyorum neden olmuyor

• Bunu aklınıza geleni konuşarak mı sağladınız yeni halinizi

• Daha ziyade sempatik ve samimi davranıyorum. Birde arayıp sorarsanız ve sır paylaşır ve saklarsanız o kişi iyi niyet ve samimiyeti görünce yanından kaçmaz.

• bir daha konuşmamalısın sende istememelisin o kişiyi bırak

0|0
    0|0
  • bana senin gibisi lazım

0|0
    0|0
  • Olur illaki demekki kıymetini bilen yok çevrende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan sevdiği kişilerin yanında neşeli olur. Gerçek içindeki kişiyi sevdiği kişilerin yanında ortaya çıkarır. Sende onlar da o samimiyeti bulamamışsın demek ki. Bu seni kötü yapmaz. Yani kendinde suç bulma sakın.
    Destek olacaksa söyleyeyim benimde bulunduğum şehirde üniversitem ve en yakın can dostum başka bir şehirde. Bende bugün onla konuştum çok özlemişim onu. Başkalarını düşündüm yani üniversitedeki arkadaşlarımı... Garip ya insan az buluyor gerçek dost. Sende belki bulmuşsundur belki şu an yoktur çalışma hayatında yan komşun öyle dostun olacaktır. Ne zaman karşına çıkacağı belli olmaz :)

0|1
    0|0
    • İnsanlara bakıyorum arkadaşlarıyla geziyorlar eğleniyorlar birde kendime bakıyorum yalnızım onlara özeniyorum üzülüyorum

• Onunla daha yakın olabilirsiniz. Mesela dedin ya sen, aslında neşeli eğlenceli biriyim diye onu göster işte o arkadaşına

• Aslında haklısın

Yükleniyor...