Dershanede sevdiğim çocuk bana dersteyken göz kırptı. Bir erkek bir kıza neden durduk yere göz kırpar ki?

Dershanede sevdiğim çocuk bana dersteyken göz kırptı. Bir erkek bir kıza neden durduk yere göz kırpar ki?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ben onume gelen herkese kırmıyorum sitil meselesi.

1|0
    0|0
    • Umarım o da aynı senin gibidir

• Sen uzaktan farketmemişsindir ama , ehliyetsiz sinek çarpmış da olabilir gözüne

0|0
    0|0
  • bence nedeni pariste seninle bir çay içmek istiyor.

0|0
    0|0
  • sence :D

0|0
    0|0
    • bilmediğim için sordum zaten

• Tiki vardir cocugun denk gelmistir

0|0
    0|0
  • O an refleks olarak da olmus olabilir hemen seviyo gibisinden pay cikarma :)

0|0
    0|0
  • Sonrada yanina gelip avucun icini parmagiyla oksasaydi belki guzel bir yorum yapardim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini begenmis biri oldugu icin senin ona olan ilgini farkettiginden sana goz kirpmis olabilir. Ama eger gayet normal bir insansa ve goz kırpmışsa hoşlanma falan olabilir bunun icin aranizda bir muhabbet olmasi gerekiyor. Eger arkadassaniz gayet normal hoslandiktan sonra bunu yapabilir. Ama konusmadan uzaktan bakisiyorsaniz bence o cocugy sevmekten vazgec. Buyuk ihtimal simarik baya. Senin kalbini kirabilir

0|0
    0|0
    • havalı bir çocuk hemde baya basketbolcu. pek bir konuşmuşluğumuz yok samimi değiliz. sadece meraba meraba bir de naber nasılsın diye sorar gördüğünde. öyle işte. Şımarık biraz evet.

• Çünkü özenti de saçma bir geri zekalıdır

1|0
    0|0
  • Senin ona karşı bir şeyler hissettiğini farketmiş olabilir :/

0|0
    0|0
    • sanmam ben hiç belli etmedim. sadece yapamadığı sorularda flan yardımcı oluyorum

• Sanırım lise okuyosun kaçıncı sınıfsın? Bir de belki seni ona bakarken yakalamistir. e onun göz kırptıgını gördügüne gore muhtemelen öyledir. göz kırparak da seni gördüm der gibi bir anlam ifade etmis olabilir

• Mezunum ben

• Reflekside olabiliyor ama boyle ciddi bir sekilde kirpmissa aboo bak simdi bende cok merak ettim 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...