Hiç evlenmemiş birisine, evde kalmış denmesi doğru mu?

Evlenmemek bir tercih olamaz mı, evlenmek en doğru karar mı?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Değil. Tercih etmemiş olabilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmek kişiden kişiye göre doğru bir karar ... evlenmemekte tercih olabilir o yüzden senin için @problemyok aga :D sdfdsaf

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya bu senin ozgur iraden kime ne?
    Sirf su toplum baskisi yuzunden evlenip hayatini mutsuz geciren bir suru insan var.
    Nasil mutluysan oyle yasa

0|3
    0|0
  • Yorumlarda dogru degil diyen adamlarin baska sorulara evde kalmis vs. gibi seyler yazdigini okumustum gülsem mi aglasam mi bilemedim sanirim iki yüzlülük budur..
    Neyse konuya gelicek olursak tabiki dogru degil bu insanlarin sahsi tercihidir kimsenin yorum yapmasina gerek yok karsima biri cikmamistir evlenmemisimdir istemiyorumdur evlenmiyorumdur bu kimseyi ilgilendirmez kaldi ki biz bir bireyiz pazar mali degil biri bizi almayinca kalmis olmuyoruz evlilik karsilikli anlasalarak yapilan bir seydir bir taraf belli bir yasa gelince kimi bulursan evlen evde kaldin kafasi var insanlar senin mutlulugunu düsünmez zaten elalem ne der diye bakar

0|1
    0|0
  • İğrenç bir itham. Ama toplumumuzda denmesi normal.

0|2
    0|0
  • Evlilik herkesin basarabilecegi birsey olsaydi bosanmalar , kavgalar , aldatmalar olmazdi.. yanlis insanlanla mutsuz olacagina evliligi tercih etmemek akillica olani..

0|1
    0|0
  • Tercih meselesi evde kalmış demek doğru değil tabi

0|1
    0|0
  • evde kalmamak için evlenen; içi boş zengin koca meraklısı ya da erkekliğini kanıtlamak için evlenen gösteriş budalalarının lafına bakarsan evet. ama bu durumdan tombiş, yaşlı bir aile üyesi şikayetçiyse durumlar değişebilir.

0|2
    0|0
  • Herkes evlenmek zorunda sanki. Bu vasat tabiri de hiç sevmem.

0|1
    0|0
  • dullar da eve iade mi o vakit ,)

0|1
    0|0
  • Değil bence. Özellikle kadınlarda daha çok oluyor maalesef.

0|1
    0|0
  • değil bence

0|1
    0|0
  • Tercih tabii ama milleti suturamazsın.

0|2
    0|0
  • Bende evlenmek istemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evde kalmış sıfatı yapıştırmak dogru degil ama her insan evlenip düzenli hayata geçmek zorundadır. Toplumun temelini aile oluşturur. Aile bağları yıkılir ve insanlar ne kadar bireyselleşirse, toplumda ki ahlaki değerler o kadar çöker.

1|1
    0|0
  • doğru değil... kısmeti çıkmamış demek daha iyi olur

0|1
    0|0
  • Degil

0|1
    0|0
  • tabiki bir tercihtir

0|1
    0|0
  • çok doğru bir söz...