Nereye kadar sürecek hayat oyunu?

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Maskelerimizi indirip, zırhlarımızı kuşanmaktan vaz geçtiğimiz zamana kadar. İşte o zaman oyun olmaktan çıkıp, gerçeğe dönüşecek. Buz gibi bir tokat atarak üstelik. Boyaları akmış bir palyaço gibi. Kuyruğunu kıstırıp kaçan bir köpek gibi.
    "Bu bir veda. Bir tebessüm yaz güneşine, Bir nefes bağ kokusuna. Açık kurşuni mehtap içinde bir veda. Kaybolmuş aşklara, hayata mağlubum. Derin sevdalara, büyük ihtiraslara mağlubum. Ben hayatın mağlubuyum. Derin sevdaları beceremedim mağlubum."

www.youtube.com/watch

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• keşke hiç sürmese.. son bulsa

1|0
    0|0
    • Keşke ama nefes alıyorsak da hakkıyla alalım o nefesi gereken değeri vererek herseye rağmen 😊

• olmaz işte olmaz.. şimdi düşün ki çok mükemmel bir ailede dini bütün bir ailede büyümüş birinin yanlış yollara sapması çok nadirdir.. ama ya peki umursmaz vurdumduymaz bir ailenin çocuğu yetiştirmesi o çocuğun hamuruna işler.. o çocuk atlatamaz.. artık hayat felesefesi dünyası o ortam olur... yoksa kimse durduk yere kötü yollara sapmıyor.

• Çok doğru ama pes etmemek gerekir yanlışın farkında ise insanoğlu düzeltmek için çaba sarfetmeli denemeli pes etmek böyle bir ailede yetiştim söyle büyüdüm böyle yaşadım evet hepsi birer gerçek kimse yalanlayamaz ama farkında isek biraz da olsa çaba sarf etmeliyiz elimizden geldiğince

• Mezara kadar

1|0
    0|0
  • Nefes aldigin surece devam 😉

1|0
    0|0
  • Ölene kdr

1|0
    0|0
  • Selâmız okunana kadar

1|0
    0|0