Tüm kızlar aynı olma yolunda hızla ilerliyor?

Upuzun çekilen eyeliner

saçlar fönlü düz ve sarımsı bal renginde

göbek açık kıyafet

dudaklar büzülmüş

kalçayı öne çıkarma temalı tayt veya pantolon

ve 10 cm topuklu siyah bot

20 yaş civarındaki kızların %70 hatta 80 i artık bu kriterlere dahil

sizde bu durumdan rahatsız olmaya başlamadınız mı?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Eyeliner çekerim ama uzun cekemem gözlerim küçük Saçlarımı taramıyorum ki düzleştireyim belimde saçın neresini tarayayim
    Kilom va göbek açık kıyafet giyemem zaten üşürüm
    Dudaklarım küçük maalesef buzsemde belli olmaz
    Yeterince kalcam var çok şükür tayt falan evde giyerim sokakta normalim çabalamak
    Topuklu botum yok ahhhhahah

1|1
    0|0
  • Bal rengi saç olayından rahatsızım, Türk kızları genelde esmer güzelidir ve saçlarını böyle boyatarak hem özenti duruyorlar hem de kendilerini çirkinleştiriyorlar.

0|1
    0|0
  • Evt doğru

0|1
    0|0
  • ben değilim saçlarımda boya yok eyeliner çekmeyi beceremiyorum saçlarıma maşa yaparım hep düz yakışmıyor

0|1
    0|0
  • Böylelerinin hepsi birer koyun. Moda neyse onu yapmak için zorluyorlar kendilerini. Görmekten sıkıldım artık. :(

0|1
    0|0
  • Valla bilmiyorum ama ben mesela dediklerinin tam tersiyim. dudak büzmeyi zaten hiç sevmem

0|1
    0|0
    • Ama gelgelelim seninkiside az çok bu tayfa için doğru tespit ve böylwleride genelde zengin, paralı oluyorlar. Normal durumu ilan kız gôbek açığı, kalça falan pek kapsamını. Hanii- o twitter, instagramda durmadan kendini selfieleyen, dudakları silikonlu, estetikle, bir ton makyaj sürmüş zengin keyfi yerinde zengin kızları genelde bence böyleler

• Olmayanlarda var genç

0|0
    0|0
  • Ben öyle değilim, çünkü özentilerden nefret ederim...

0|1
    0|0
    • En iyisini yapıyorsun kendimiz olmalıyız

• Aynen, zaten öyle tipler itici geliyor bana da erkekler beğenmemekte haklılar

Erkekler Ne Diyor 2

• hepsi aynı dudak aynı göz aynı makyaj aynı saçlar arasında kayboldu.. artık herkesleşiyorlar

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
Yükleniyor...