Neden Bana Böyle Yapıyolar Ya Detayı Okuyun?

Arkadaslar benim gecen sene on dort disim ondeydi. Herkes benle dalga geciyodu. Annem babam kardesim kim akliniza gelirse. Oyle uzuluyodum ki bilseniz. Neyse bu gecen yazda iyi bir disciye gittim ozel bir yerdi. Yani adam basiriliydi neyse yaptirdim. herkes begendi eskisinden kat kat guzeldi. Annem babamgilde begendi ama simdi annem babam kardeslerimle tartissam ve ya arkadaslarimla tartissam bana hemen disimle ilgili laf soyluyolar. İste dislerin disarda dislek disin one cikmis onlr yuzunden hic keyfim kalmiyorya 😢😢😢😢 ozguvenim kalmiyor bana yazik deilm bende aynadan bakiyorum bende oyle hissediyorum DİSCİYE TEKRAR GİTTİM YO GAYET GUZEL OLMUS DEDİ BİSEYİN YOK DEDİ. Ama annem veya arkadaslarim ve ya kardesim niye boyle yapiyolar ust dislerim bir tik onde ama normali budur 😢😢😢 offff...

Güncellemeler:
Hadi ama?
?
?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar ilginc bir anne baba. Sen saglikli olduguna şükret bak duzelmis hem dislerin. Onlari da ancak onlarla dalga gecerek bastirirsin. Ama asla uzulme onlarin slylediklerine. Birseyler olmus hinclarini senden cikariyorlar. Sen keyfine bak laf sok. Bir sure sonra vazgecerler.

0|0
    0|0
    • Tsk edrim ama doguluk payi varmidir acaba discide dedi guzel olmus takinti yapiyosun mesela oyle olsaydi adam para kazanmak icin bidaha yapmak isterdi * discimiz gayet basarili bir adam guzel olmus dedi annemle kardesimin sorunu ne huzurum kalmiyo uzulmekten gectim gerceklik payi var mı diye icim icii yiyio arkadaslarima soruyorum bisey yok diyolar annem glde aramiz iyiyken bisey yok kotuyken laf soyluyolar

• Herkes bisey yok diyorsa oyledir canim sen takma kafana. Kendin de beğeniyorsan sorun yok. Bak kotu durumlarda laf sokuyolarmis belli iste giciklik olsun Diye yaptiklari. Uzulmene degmez. Aldirma onlara. 😏Cool ol canim benim uzme kendini

Erkekler Ne Diyor 8

• Resim de ki sensen gayet tatlı bebiş bir kızsın takıntı yapma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Üzülme ya olut oyle

0|0
    0|0
  • O lafları diyenlerle ilişiğini kes oro*pu çocuklarıyla takılma güzel kızsın profil fotoğrafı seninse özgüvenin düşük olması yersiz

0|0
    0|0
  • yapılmaması gerekn bir hataa

0|0
    0|0
  • Heeeey üzülme ya 😊 sende onlarla hiç konuşma muhatsp alma. ayrı odan varsa oddanda tek başına takıl. onlar yokmuş gibi davran😊

0|0
    0|0
    • bir ozele gelirmisin

• Tsk edrim ama yaptirdda kurtulmadim gerceklik payi var mı diye dusunuyorum disciye gittim daha nasil olsun diyo guzel olmus arkadaslarimda begeniyo ama aileme geldigimizde iyiyken bisey yok cok guzel olmus diyolar tartisdigimda ise hemen disime laf soyluyolar ailem ne yapmak is tiyo acaba?😔

• Senin kocaya kaçmanı istiyorlar 😂

• bir görüntü atsaydin keşke.

0|0
    0|0
  • profil resmindeki sensen istersen dişlerin olmasın ^^ çok tatlısın hiç takma boşver

0|0
    0|0
  • Bu ne lan herkese "Bi özele gelirmisin" demis.
    Fakenin önde gideni la bu. Hadi bir kisiye dedin. Hadi iki olsun. Ama herkese de denmez ki yav. Amac baska. Hem de fakesin sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakınındakilerin böyle yapması sorun değil takma seni sevdiklerinden yapıyolar

0|0
    0|0
    • Yok sinirlenince soyluyolar aramiz iyiyken soyluyorum cok guzel olmus diyolar nail tartissak basliyolar laf soylemeye 😔

• Tsk edrim ama yaprtirdim sence gerceklik payi varmidir ki baziliari sinirlendirmek icin soyluyolar diyo ama bilmiyorum gercekten kafam cok karsik😢

• Sen sinirlenme rahat gül gül geç onlar bidaha yapmazlar

• Sende onlarla dalga geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...