Süslü türbanlılar hakkında düşündükleriniz neler?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• tıksınıyorum bunlardan.. ayete uygun kapanıs yok.. acıklardan daha cok dıkkat cekıyorlar.. duzgun kapanan ınsanlar da benzer muameleyı goruyorlar bunlar yuzunden. bırgun sınırımı cıkarıcam ama nezaman bakalım..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• islami ölçülerin dışına çıkıyosa haline üzülürüm kii resimdekiler çıkmış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Savaşla aşkı birbirine karıştırırken ben
    http://i.hizliresim.com/bJZ22V.jpg

1|1
    0|0
  • Ay😳 bu ne be. Hepsi birbirinden igrenç

0|2
    0|0
  • kapalıların adını cıkarıyorlar

2|2
    0|0
  • Altı Paris , üstü Mekke aklıma gelir. Gerisi hikâyedir...

0|1
    0|0
  • Ayy yok bu kadar da değilim amann kınamıyorumda başıma gelir diye Allah akıl fikir versin bunlar shop değil bunlardan bulmak oldukça kolay artık. Yanlışım yok demiyorum ama böyleleri uçmuş bayaa yaa.

0|1
    0|0
  • bir kere şu baş kapatıp etek giyenleri şort giyenleri ciddiye alıyorsan kapalı diyorsan o senin sorunun zaten çünkü öyleleri kapalının adını çıkarmak isterler eğer biraz düşünme yeteniğin varsa bunların süslüman kapalı değilde kapalıların adını lekelemeye çalışan kişiler olduğunu anlardın

1|1
    0|0
  • Basortusuyle dalga gecen... kadinlar 😏

0|1
    0|0
  • Bunlar arap galiba türkiyede ben hiç denk gelmedim zaten bakınca kapalı ya da nahoş kapalı belli oluyor gülüp geçmek lazım

0|0
    0|0
  • Iyyykkk

0|0
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Bence süslenmenin de bir noktası var başını kapatıp dar etek giymek biraz anormal olur

0|0
    0|0
  • Akıllarından şüphe ediyorum. Hep sormak istemişimdir neden kafan kapalı diye ne cevap vereceklerini merak ediyorum gerçekten.

0|1
    0|0
  • tabi çok çirkin bir görüntü. Ama bunlara bakan bazı insanlar dini kusurlu görüyor ki bence bu da bir hata

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar hakkında hiç bir fikrim yok. üzerlerine düşünmüyorum. görüntü olarak evet, beni rahatsız ediyor.

0|1
    0|0
  • ohaa mk nedir bu :S

0|1
    0|0
  • Bazıları fazlasıyla sexy.. En alttaki resimdeki gibi.

0|1
    0|0
  • Ben çok daha abartılarını gördüm.

0|1
    0|0
  • Süslüman derim.

0|1
    0|0
  • dini gö. tlerinden anladığını düşünüyorum

1|1
    0|0
  • İtici