Bu İZMİR' e laf edenlerin Amacı Ne?

Daha şimdi yorumda gördüm güzel kardeşim =İzmir miş. Sensin lan G***
İzmir bu ülkenin Şerefidir. İzmir bu ülkenin beyaz yüzüdür.
Bu kadar Ş***** fazla ama

0|1
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak şunları Allah'ını seversen kimisi sosyal medyadan teröre nlt okur bir konu atar kahraman sanar kendini birde İzmir'e laf edenlerde varsa vatan haini bu kadar basit içimizde hainler var Türkiyem'de 81 il var hepsinede can kurban ayrımcıların gözü kör olsun

1|0
    0|0
    • Agzına saglık

• Açtığın konu ile bu yüzsüzlere laf vurduğun içinde seninde ağzına sağlık bu karaktersizler yüzünden ülke böyle zaten

Erkekler Ne Diyor 23

• İzmirlyim... Ailecek...
    İzmirliyizde Abartmayın artık
    artık şeye benziyor bu...
    Youtube da Turkish Kangal yazan Videonun altına
    TURKISH POWER... yazan mallar gibi...
    Siz hiç Mars Gezegenine Curiosity Aracını gönderen NASA Videolarının altında
    birtane bile USA POWER!!! Ölümüne Amerikalıyık!!!
    yazan Bir Amerikalı gördünüzmü?
    abi gururlanacak ya da abartacak bir durum yok...
    Hepimiz Türküz... Hepimiz Dünyalıyız...
    Herkeze Kolay gelsin...

1|0
    0|0
  • ön yargılar genelde.. insanlar az bildiği kadarıyla konuşup yorum yaparlar... bir çok insan tersini söylesede... İzmir Türkiyenin en güzel şehridir..

1|0
    0|0
  • İzmir her kesime saygı gösteren rahat bir şehir, türkiyede çoğu insana ters bu. onların istediği bütün insanlar sadece kendileri gibi düşünsün yoksa yok olup gitsinler

1|0
    0|0
  • İzmir bence turkiyenin hayat standartlari en iyi olan sehirlerden bitanesi. Ayrica halkini hic hesaba katmiyorum bile

1|0
    0|0
  • ağzı olan konuşuyor

1|0
    0|0
  • İzmir adamdır

1|0
    0|0
  • Kedi uzanamadigi cigere mundar der dostum dert etme.

1|0
    0|0
  • Ne alaka İzmir ülkenin şerefi anlamadım kanks

1|0
    0|0
    • ülkenin temeli izmirde atıldı ilk direniş orda oldu ilk kurşun orada sıkıldı oyuzden

• @Jack78 yav kardeşim birşey yaptığım felan yok kendi kendine gelin güvey olma aramızda 2 yaş var büyüğümsün tarih öğretme canını yerim

• İzmir'in bu ülkenin şerefi olduğunu nereden çıkardınız? Her yer şerefi değil mi bu ülkenin?

1|0
    0|0
    • O anlamda demedim Bu ülkenin kurulacagının temeli İzmir'De atılmıştır. İlk direniş izmirde dir. Vs

• Ya burda benim il ayrımı yapma düşüncem olmadı olmayacakta sadece izmire laf edenlere burda karşı bir paylaşım yaptım Ben Çanakkaleyide biliyorum Ankarayıda biliyorum maraşıda biliyorum

• İzmir'e laf edenleri böyle , bu cümlelerle geri ittirmeye kalkma başarısız olursun. Bu arada İzmir güzel şehir.

• izmirliler de az değiller ama... Fazlasıyla memleket milliyetçiliği yapıyorlar.. Hiç bir il yok izmirliler kadar kendilerini beğenmiş olan. Tabii ki verilen tepkiler de ölçülü olmalı.. G... İzmir diyerek aşağılamaya çalışmak kimsenin haddi değil.

0|0
    0|0
  • izmire can feda...
    Hepsi AtaTÜRKcü!

1|0
    0|0
  • güzel şehir İzmir bu ülkenin yüz karasını oluşturmaktadır.

1|0
    0|0
  • birinin izmire laf atması ne kadar yanlışsa senin söylediklerinde o kadar yanlış vazgeçin artık şu ülkeyi ayrıştıracak nedenler uydurmaktan sevsekte sevmesekte hepimizin birlik içinde olmaktan başka şansımız yok bu bir seçenek değil bir gereklilik

0|0
    0|0
  • bak İzmir köydur saygı duyarım ama kızlarına gelince delikanlılarını gordum muhabbetim var okadar yanlız bunu soylerim !

0|0
    0|0
  • izmire hakaret olmaz ama sende abartma izmirde diğer iller gibi İstanbul antalya adana ankaradan farkı ne abartma sende

0|0
    0|0
    • Abartçak bişi yok bu ülkenin temeli izmirde atıldı ilk direniş orda oldu ilk kurşun orada sıkıldı

• tuhaf valla

• İzmir'de onun gibi düşünen yobazlar az ya, o yüzden..

0|0
    0|0
  • İzmir geneli solcu olan ama iphoneları elinden düşmeyen insanlardan dolu :)

0|0
    0|0
  • Trakya varken izmirde neymis

0|0
    0|0
  • dinime küfreden müslüman olsa diye bir söz var ya hani sen de koy g*tüne rahvan gitsin diyeceksin

0|0
    0|0
  • İzmir ve Samsun zamanında Atatürke oy vermedi şimdi Milliyetçi olmuşlar😁😂

0|0
    0|0
  • İzmir bu ülkenin boşanma oranı en yüksek ilidir..

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin şerefi ne demektir ya bu ülkenin şerefi tek bir il değil bütün Türkiye dir. Nerden buluyorsunuz bu lafları hangi kitaplarda, sitelerde yazıyor, Çok uyuz oldum dayanamayacağım ve yapıştırıyorum. O kadar şerefi var ki bütün süt dilimleri oradan çıkıyor:)))))

0|0
    0|0
    • Bu kadar Gerikafalısın işte ben bunu diger yorumlardada belirttim il ayırt etme düşüncem olmadı olmayacakta burda İzmir temsili olabilir diger tüm iller içinde geçerli

süt dilimi lafına girersem ban yerim burda konuşturma beni defol git

• konuş be ne olacak konuş da iki tartışalım sinirleri atalım:.)) bırak şu izmir'i savunmayı yalandan milliyetçilik yapıyorlar. Tut ki İzmir hakkında olumsuz yorumlar var. Sen de burada gelip böyle yok sensin lan g''''' demen yok bu kadar ş'''''fazla demen bunlar ne senin onlardan ne farkın kalıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Izmirliyim ve izmirli olmaktan gurur duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Sakin ol gizli

0|0
    0|0
  • Amaaan boşver konuşsun dursunlar.

0|0
    0|0
  • İzmir iyidi iyidi de savaşta onca kadın kalleşler tarafından tecavüze uğrayınca mayalar bozulmaya başladı

0|0
    0|0
Yükleniyor...