Arkadaşlar kar yağdıktan sonra sevinenler neden seviniyorlar? karın yağmasına üzülenler neden üzülüyorlar?

kar yağdıktan sonra sevinenler neden seviniyorlar? karın yağmasına üzülenler neden üzülüyorlar?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kari seviyorum yagisini suzulusunu karda gezmeyi...
    Ama malesef sabah yagdi kesildi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Havadaki mikrobu kırdığı için ve barajlar su dolduğu için seviniyorum. Sosyal hayatı ve ulaşımı zorlaştırdığı için üzülüyorum. Hava yumuşamışsa iyi daha soğumuşsa kötü. Yerler buz olmuşsa kötü olmamışsa iyi. 😀😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Soğuk havayı sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Okulu olmayan işi olan üzülür geri kalan bebeler sevince boğulur.

1|0
    0|0
  • ben severim şöyle zaten toplasan yılda 3 4 gün yağıyor yanı bulamadığımız bişe. D

1|0
    0|0
  • Ben kar yağdı diye halay çeken gördüm

1|0
    0|0
  • Göze hoş gelir , kara basmak , kar topu yapıp direkleri vurmaya çalışmak falan güzel şeyler

1|0
    0|0
  • mutluluktan...

0|0
    0|0
  • Kar bir doğa olayı. Mevsimi gelince yağacak.

0|0
    0|0
    • biliyorum mevsimi gelince kar yağdığını benim sorum neden sevmiyorsunuzdu? mrfatbee mesela ben karı yağarken izlemeyi severim ama araba buzda kaydığı için zincir takmam gerekince sevmem

• Aynen ben de.))... kar yagarken pencere önünde kahvemi çayımı içerim... Arabamı temizlerken söylenirim. Hele camı buz tutmuşsa al sana bela..😉... lakin gülü seven dikenine katlanır...😉

• Rüzgar üşüyen için soğuk, üşümeyen için anlamsızdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kar seviyorum kartopu oynamayı etrafı beyaza boyamasını seviyorum. Ama evi olmayan insanlar için hava çok çok soğuk okuyor üzülüyorum 😒

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum çok hemde bilmm beyez temiz huzurlu

1|1
    0|0
  • Nefret ediormm kardann ben soguktan rahatca gezemiorm çünkü

1|0
    0|0
  • Beyazı severim karın manzarasını severim ama soğuğu hiç sevmem
    Çelişkiye geeel 😄

1|0
    0|0