Artik dayanamiyorum intihar etmek istiyorum?

Babamla bu sabah baya iyi kavga ettik sorun su ki babam normalde herseyime karisir bn usutumu giyerken odama girer kapiyi kapatirim yine girer ve babam yiyecek ve faturalar disinda hicbirseyimizi karsilamaz 2 kardesiz bu arada babannem her ay bize para verir ve o paralarla ayakkabi t short falan aliriz babnnem olmasa napardik bilmiyorum neyse bn babamida zaten hiz sevmem hic bir zaman sevmem babam esnaf sadece pazar gunleri evde oluyor ve her pazar ya kardesimle ya annemle ya da bnle kavga eder bizim komusumuz olmak istemezdiniz inannin bn sabah kahvaltidan sonra dislerimi fircalarken birden banyodan iceri girdi bn odamda degil yalniz kalmak banyoda bile yalniz kalamiyorum ve kavga ettik bn 2 3 yildi kursa hic gitmedim ve arkadaslarimla arada disari cikmak disinda nerdeyse hic disari cikmam ve bu yuzden kursa gitmek istedim 1 2 hafta yalvar yakar yazdirdi ve bugun kavga edincede kurs kartimi aldi ve kurstan alcagini soyledi annemde zaten bosancakti ama biz istemedik babannemleri halami dedemi cok severim ama babam neden boyle anlamadim Allah affetsin cok gicik bir insan insanin herseyine karisir herkeste pzt sendorimu vardir okul basladigi icin ama bnde babam evde oldugu icin pzr sendromu var ve cok cimri bir adamfir bu arada yanlis anlamyin durumumuz Allah a sukur iyi ve ozel temel liseye gidiyorum ve ordanda alacagini soyledim gecen sene derslerim pek iyi degildi ama yinede mutsuzdum bu sene sinif 1. siyim takdir aldim ama hala mutsuzum dersle ilgili olmadigini anladim annem de sinir hastasi haplari var ilac kullaniyor bisi soruyorum bagiriyor hemen aciktim dedim saat 11:30 bir git basimdan dedi anneannem tarafinida cok severim ama iki aileninde hep sinirli insanlari bir araya gelmis gercekten bazi ailelere ozeniyorim artik gercekten dayanamiyorum ne yapmam lazim intihar etmek istiyorum ama cpk gunah oldugunu biliyorum ne yapiyim bir akil verin lutfen

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim geçmiş olsun.
    Hiç kimse annesini ya da babasını seçemiyor.
    Benim de seçme şansım olsaydı, inan şu anki babamı istemezdim.
    Babanın sevdiği, sözünü dinlediği saygı duyduğu mutlaka büyüğünüz vardır.
    Bu konuyu onunla konuşup babana iletmesini isteyebilirsin.
    Anladığım kadarıyla baban şüpheci ve zorba birisi.
    Senin büyüdüğünü kabullenemiyor.
    Sabırlı ol.
    Derslerine ver kendini.
    O olgun olmasa da sen olgunca davranmaya çalış.
    Böyle intihar gibi saçma ve Allahın yasakladığı işleri düşünme.
    Sana faydası olmayacağı gibi, babanın tavırlarını da değiştirmez.
    Babanneyle konuş, oğluyla konuşsun.
    Evlat çok tatlıdır.
    Baban Sana kıyarsa kendisi acı çeker

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şartların iyi sayılır babanla fazla diyaloga girme.

0|0
    0|0
  • Pek okumadım ama benimde ailemle sorunlarım var gel birlikte intihar edelim

0|0
    0|0
  • Sakin intihar edip o hataya düşme. Sen bir an once oku ve ayril evden kac yasindasin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu benim ailemde de var. benim babamı tarif ettin ama yapcak bişey yok. her evde yaşanan huzursuzluklar illaki oluyor. sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • Et knk

0|0
    0|0
  • aga bu her ailede olabilir kaçmak sorun değil intihar hiç değil sabır de dua et Allah yardımcınız olsun :)

0|0
    0|0
  • Sabret kardesim bizde oyleydik sabrettik ve gectik o yillari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...