Erkeklerde birbirini çok kıskanıyor kıskançlığı sadece neden kadınlara mal ediyolar?

erkekler neden birbirinin konumunu parasını yakışıklılığını vs. kıskandıkları halde hep bunu inkar ederler ya da bastırmaya çalışırlar. kıskandıkları fark edilirse küçükmü düşerler

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Biz kıskanmayız birbirimizi destekleriz eğer sevmediğimiz birisi varsada yüzüne gülüp arkasından dedikodu yapmak yerinede direk muhattap olmayız

0|0
    0|0
    • işte o kıskançlıktan neden sevmiyosun etrafımda çok görüyorum eğer bir erkeğin konumu biraz iyiyse ve yakışıklıysa hemen silahlar ona doğrultuluyo bir uğraşmalar etrafındaki kadın bolluğunu kıskanmalar ayrıca yakışıklı erkekte çirkin br erkeğin sosyalliğini kızarla muhabbetiini kıskanıp hemen tavır almalar muhattap olmamalar bunlar kıskançlıktan hep

• Sahsen ben kotu bir gecmisim varsa bana ters hareket yaptiysa sevmem diger baska konularda kimseyi cekememezlik yapmam

• onlarda öyle diyolar lafın yeri geldimi hep bu kızlar kıskanç biz erkekler hiç böyle şeyler yapmayız diyolar

Erkekler Ne Diyor 2

• Mustafa Koç'un falan parasına hiç imrenmedim, ihtiyacımdan fazla parayı ne yapayım ki? Aç ölmeyim yeterli... Murat Boz'un falan yakışıklılığına da hiç imrenmedim, Murat Boz onu emek vererek elde etmedi sonuçta, doğuştan genlerden gelmiş...

Kıskandığım bir tek erkek yok, kızların bomboş erkekleri el üstünde tutmasını trajikomik buluyorum, o kadar. Popçu Berksan Berkay Berkecan, Justin AcıBieber, ne yani bunlar? :) Oturup bir gün ciddi tarih-sosyoloji kitabı okusalar ölmezler...

0|0
    0|0
  • :) ahaha güldüm sadece ironi olmalı

0|0
    0|0
    • yoo böyle görüyorum ironi değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızlar her yönden kıskanır ama erkekler sadece konumu kıskanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...