En büyük 'keşke' leriniz neler?

Çocuklugunuzdan bugüne kadar keşke dedikleriniz nelerdir sevgili dostlarim?:)

1|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Keşkeler adamı keş eder
    Hayırlıı diyip geçin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ders konusunda oldu keşke daha çok calissaydim

0|1
    0|0
  • keşke büyümeseydim diyorum bazen

0|1
    0|0
  • Keşke minnak kalsam hep

0|1
    0|0
  • Keşke demeyi çok anlamsız buluyorum. Tabii üzüldüğüm olaylar oldu. Ama ben önüme bakarım.

0|1
    0|0
  • Keşke bazı insanları hayatıma hiç sokmasaydım.

0|1
    0|0
  • Keşke hiç olmasaydim

0|1
    0|0
    • Keşke bu düşüncelerden kurtulabilsek.. Keşke bize bunu söyletenler bu kelimeleri sarfetse. Ne kadar güzel olur değil mi? Hiç olmasaydım lardan ordu kursaydık, alayının topuğu kı... na vururdu :)

• :))) evet keşke öyle olsa

• keşke inanmasaydım hiç inanmasaydım.

0|0
    0|0
  • Büyük bir keşkem olmadı, şükürler olsun

0|0
    0|0
  • Keşke evlenmeseydim

0|0
    0|0
    • Evliliğin beyinden pişmansın

• Sağol iyi dileklerin için ama evlenmek veya hayatıma birini almak gibi bir niyetim yok ben bir anneyim ve kendimi kızımı yetiştirmeye vereceğim.

• Allah bağışlasın. Büyük şanssızlık yaşamışsın. Tabi ki zor bir durum. Ortada çocuk olduğu için. Sizin içinde zor. Ama bunu tecrübe etmiş biri olarak söylemek isterim ki, bir çocuğun babasız büyümesi çok zor. Hele ki kız çocuğu. Hayatının birçok kısmı eksik kalıyor. Durumu bilmeden konuşuyorum. Bir babası var evet. Ama ona ne kadar vakit ayırabilecek ki? Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin.

• Keşke demem :)

0|0
    0|0
    • Buyuk konuşmamak gerektiğine inanirim. Gerçi keşke yerine hayırlısı böyleymiş demeyi tercih ederim. Ama o yine de bir keşkedir :)

• Sevindim adına. Keşke ben de pisman olmasam. a a a a keşke dedim :/ :)

• Keşke doğmasaydım 😊

0|0
    0|0
    • Aha bir tane daha :D. Aslında sende bende problem yokta sistem bozuk sistem. Bir kere yürüdüğümüz yollarda aydınlatma eksikliği var. Doğmak güzelde yollar uçmaya birebir. Biz neden yatalağız biliyormusun? Hep sevgi yetmezliğinden. Bakıniz bir portakal. Koy içine biraz sevgi vitamini, bütün ilaç endüstrisini çökertmezse şerefsizim.

• Allah'ım ya 😄

• Büyük keşkelerim yok

0|0
    0|0
  • Keşke hiç doğmasaydım deyişim

0|1
    0|0
    • Çok sıradan hatun:). O artık klasik oldu başka birşey bul :D. Pişman edenler utansın ne diyelim...

• sevmediğimi dedim 2 3 kere :O ( mutsuz ayıcık oldum sonra

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Fazla düşünmemek lazım. Bunlar uzun konular gerçi. nedenlerin, çözümleri falan falan. Bir dahakine nedenlerinden sıyrılırsın umarım.

• aynen. umarım.

• 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• keşke okuya bilseydim şimdi okumak zorunda kalmazdım 33 yaşındayım bu arada lise 1 e başladım orta okulu bitirdim hevesim doktor olmak tıp okumak Şu an ingilizce ve metametk hariç zorlanmıyorum :) keşke metematikde bir yardımcım olsa

0|1
    0|0
    • Okumanın yaşı yok diye boşuna demiyorlar abi. İnternette bolca videolu konu anlatımı mevcut. cozemedigin sorular için face te birçok sayfa var. Onlardan yardım alabilirsiniz :). yolunda basarilar.

• Orta okul ve lisede sınavlara çalışsaydım keşke

0|1
    0|0
    • Demi ;). Ayni durum bendede var. Ama geçmişte yaptıkları mızdan çok gelecekte yapacaklarımızın bakmalıyız. Ben şimdi mühendislik için hazirlaniyorum mesela.

• Keşkeler mi biter ;)

0|1
    0|0
  • keşke 6 xper hesabımı kapatmasaydım

0|1
    0|0
  • Keşke keşke demeseydik

0|0
    0|0
    • Ulan vereceğim cevap bile keşkeyle başlıyor. Nasıl bir illetse en yaygın kullandığımız kufur gibi her yere cuk oturuyor :).

• keşke astronot olsaydım...

0|0
    0|0
  • keşke ikinci spermin beni geçmesine izin verseydim

0|0
    0|0
  • En yakın zamanda keşke ölsem

0|0
    0|0
    • Bizi yasamdan sogutanlara karşı ayaklanma çıkaralım. Onlar ölsün la biz niye ölelim :)

• Keşke demeseydim

0|0
    0|0
    • Dedik artık. İnşallah hayatının devamında daha az kullanırsın.:)

Yükleniyor...