En son yaptığın "insanlık" neydi?

En son yaptığın " insanlık " neydi? Hangi insanlığı yaptın?

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

• Yolda gördüğüm bir üç küçük çocuklu anne mülteciyi devlet tarafından yardım edilmesini sağladım. Şu an bu soğukta metrolarda değil gereken evlerde yaşıyorlar. Bağış kampanyası başlattım okulumda, 1350€ topladım. Bağışlar devam ediyor ve ben bizzat kendim gidip kuruma teslim ediyorum parayı. O çocukların ayağında artık bot sırtlarında da manto var. En büyüğü ilkokula yazılacak, iki dilli olan arapça almanca okulu ile görüştüm. Çocuk da beğendi. Sonuçları bekliyoruz.

Bu arada almanyada yaşıyorum, bu yıl mezun olucam. Herkese burdan duyuruyorum: hiçbirşeyi görmemezlikten gelmeyin, ne olursa olsun elinizden nekadarı geliyorsa yardıma muhtaç insanlara yardım edin. Empati kurun, herkesin yaşamaya bir şansı var. Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi asla başkasına yapmayın ve tam tersi. Bu dünyaya da bir şans verin; ve en önemlisi: bir şeylerin gelişmesini beklemeyin, siz geliştirin!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Topkapı surların içinden geçerken bir tane kadın geldi gayet eli yüzü düzgün temiz kapalı bir ablamız kardeşim müsaitsen birşey söylücem ama utanıyorum dedi bende buyur ablacım bir problemmi var dedim oda balık kesirde oturuyorum cüzdanımı çaldılar araba param yok dedi bende ne kadar safım üstümde nakit yoktu orada bankamatikten para çektim 300 lira verdim yolladım aradan tam 1,5 sene geçti 15 gün önce Ortaköy'de bir kadın seslendi kardeşim bakarmısınız dedi ben Yozgat'a gidicem paramı çaldılar mağdurum varsa paran ben Yozgat'a gider gitmez sana ödücem dedi kadın aynı kadın tarz aynı tarz ben yine para istedi vermedim şimdi insan bunları görünce üzülüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yaşlı bir teyzenin elinden poşetleri alıp, yol boyunca taşımıştım. Gözüme çarparsa yardım ediyorum yaşlı tontoşlara :) iki büklüm yürümelerine dayanamıyorum..

0|0
    0|0
  • En buyuk insanligi dun aksam kendime yaptim o kadar temizligin ardindan gidip kendimi yemekle odullendirdim 😆😆

0|0
    0|0
  • Kayseri'den Aşti'ye askerdeki oğlunun yemin törenine gitmek için gelen teyzeye yolunu bulmasında ve bilet alımında yardımcı olup, otobüse binmesini sağlamıştım. Çok sevinmişti.

0|0
    0|0
  • yaşlı bir teyzeye gün boyu bakmaktı sanırsam

0|0
    0|0
  • Komsuyu hastaneye götürmüştür 😊

0|0
    0|0
  • Kedilere balık vermiştim

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşın doğum günü için en yakın arkadaşımla yemekhaneden ekmek çalmıştık.

0|0
    0|0
  • aç kedileri doyurdum

0|0
    0|0
  • nefes aldım ve konustum... konusmak ınsanlara mahsus bısey...

0|0
    0|0
    • siz yanlış anlamışsınız yalnız :D @angel555 ne iyilik yaptınız babanızın hayrına karsılıksız falan gibi bişey kastetmiş soran

• @unstopablethinker bılıyorum ama yanlıs sormus ınsanlık demıs iyilık dememıs kıı :) :) bnde onun sorusunu cevapladm hahahahah :) :)

• Boyle seyler soylenmez

0|0
    0|0
  • Yapılan güzel şeylere insanlık denmesi günümüze abes kaçıyor. 😂

0|0
    0|0
  • Arkadan konuşulanlara hadlerinin bildirmedim, bu onlara karşı son insanlığımdi

0|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum su an.

0|0
    0|0
  • Buraya yazarsam insanlik olmaktan cikar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Striptiz klubunde hatunlarla insan gibi eglendik. Sayemde sabaha kadar iyi vakot gecirip bir de ustune para kazandilar.

0|0
    0|0
  • Kimseye tecavüz etmedim, kimseye şiddet uygulamadım, kimseye yalan söylemedim, kimseyi aldatmadım.

Günümüz insanlığı bunlardan ibaret, bu da bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarıma para verdim.

0|0
    0|0
  • Arabalar yolda kalmış itekle dur :D

0|0
    0|0
  • Her zaman insanlık yapmaya çalışırım ben.

0|0
    0|0
  • Dün aşırı kar yağarken Kadıköyde Bir lise öğrencisi yol parası yoktu bendne ıstedı 1 tl verdim arada banada oluyor halden anlamak lazım :D

0|0
    0|0
  • Kedi besledım

0|0
    0|0
  • Zaman aşimina uğramiş bir insanliğimdan bahsetmek istiyorum :D 3 arkadaştik kaldirimlara park eden butun arabalarin çamlarini kirip lastiklerini patlattik çok zevkliydi hemde sabaha kadar

0|0
    0|0
  • Yaptığım iyiliği insanlığı hemen unutmaya çalışırım yoksa nefsim bana ileride riyakarlık yaptırabilir bu yüzden hatırlamıyorum inan ki

0|0
    0|0
  • Her yil bir ogrenciye burs veriyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlık yapmam, Türklük yaparım, gurur duyarım.

0|0
    0|0
  • söylemem,

0|0
    0|0
  • mast :)

0|0
    0|0
  • yavru kediyi soğuktan korumak

0|0
    0|0
  • Sevdiğim beni aldattı kızdım ama zarar vermedim