Oyun İstekleri?

Arkadaşlar Google Play'a Oyun Yapıcam :) Fikir Önerirmisiniz :) Nasıl bişiler yapalım Uygulama Olur Oyun olur Fikir Fikir Fikir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim aklımda çok iyi bulduğum mobil uygulama projesi var ama bir türlu bulamadım sponsor. Anlat deme hayatımı bağladığım şeyi burda anlatamam :) sen kodlamayi nerden öğrendin reis.

0|0
    0|0
    • Gel Hayata Bağlayalım senin oyunu :D Ya Kodlama kısmı 1 sene oyun yapan firmada çalıştım iyide alıştım kodlara ama fikr yok bendede :)

• Mailini atsana.

• Neden eic :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Modern sniper iyi daha yeni bitirdim güzel :)

0|0
    0|0
  • konsept mekanlar evler vs olsun. ayrıca birçok açık alan ve ev içi eşya kütüphanesi olsun. fotoğraf seçelim seçtiğimiz fotoğraftaki kişinin bedeninin etrafı otomatik seçilsin sadece bedenini alıp boş bir yere koyup sonra arkasına mekan koyalım ya da onu mekana koylım istediğimiz eşyaları komik olur korkutacak eşyalar olur filan derken sonra onu kaydet gönder istediğine :D
    al sana süper fikir :D

0|0
    0|0
    • Korku tarzı bişi mi öneriyosun :D

• hayır, şöyle düşün. çekilen fotoğraflardaki insanları photosopta nasıl seçip kesiyorsun o şekilde fotoğraftan bir seçimle ya da dokunarak ayırıp alacaksın. seçtiğin insanlarla birlikte mesela nerede olmak istiyorsun diyelim ki yeşil düz bir ovada olmak istiyorsun hemen programın mekan kütüphanesinde bulunan yeşillik mekanı seçeceksin sonra insanları koyacaksın ama insanları boyut olarak büyütüp küçültebilmesinde. sonra ister o çimlik alana uygun ağaçlar hayvanlar seç etrafa koy (çizgi ağaç ve hayvanlar ya da gerçek foto) ister program kütüphanesinden alakasız eşyalar koy karman çorman bir ortam oluştur. sonra kaydedip insanlara gönder gibi. anladın mı? yeşillik alan, dağda, denizde, bir dükkan içinde, evde, hastahanede, markette, uçakta, şato içinde 8korku temalıda olabilir) yani heryerde. mekanlar, aksesuarlar hayvanlar, şehirlerin ünlü heykelleri simgeleri vb aklına ne geliyorsa olacak. hepsini tek tek seçip koyacaksın kafana göre. anladın mı?

• kardeşim bunun için ne bilmemiz ne kullanmamız gerekiyor. ben 30 lu yaslarımda falan call of duty vs bu tarz buyuk oyunlar yapmak istiyorum.

lumia kullanıcısıyım bana yararı olmıcak ama oyun olarak güzel zombi oyunları yapın bence.

0|0
    0|0
    • Zombi Oyunları pek oynayan yok ya :)

Yükleniyor...