19 yaşındayım daha önce kimseyle çıkmadım siz ne düşünürsünüz?

ben daha önce kimseyle çıkmadım
ilerde birisiyle çıkarsam daha önce kaç kişiyle çıktın diye sorduğunda hiç kimseyle çıkmadım kimseyle öpüşmedim kimseyle el ele tutuşmadım demeye utanıyorum beni ezik bulur, değerim düşer diye korkuyorum (yani demekki bunu kimse beğenmemiş diye düşünebilir)
sizce doğruyu söylemelimiyim yoksa en azından 2 kişiyle çıktım faln diye yalan mı söylemeliyim

Güncellemeler:
ayrıca bunu asıl sorma nedenim çevremdeki kızlara söyleyince ezikliyorlar çoğu kez söyleyemiyorum bile acaba erkeklerde mi aynı düşünür diye merak ettim

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• 90 model kullanılmış tofaş Şu an 10 milyar etmiyor ama sıfırı 30 milyara satılıyor. Bil istedim. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama değerin artar sende bakma o ezik görenlere kendilerine baksınlar aklı sıra öyle kendilerini avutuyorlar zaten onlardan sana dostta olmaz eğer onlar gerçek arkadaş olsalardı tam tersi sana moral verip desteklerlerdi onlar kendi orospuluklarına baksın bn kezban görmüyorum senin insandan insana fark var işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Mavililer hmm ilki olabilirim diye düşünür.. Kızlarda pufff kezban diye düşünür..

Sen yine ortaya karışık 3-5 salla belki nötr geçeriz.

1|0
    0|0
  • belli hala zeka seviyen daha gelişmemiş.. senin zihniyetine.. ezik hissederim diyor ya.. devam aferin böyle.. yakında seni televizyonda görürrüz...

0|1
    0|0
  • Bence kimseyle çıkmamaya devam et bende kimseyle çıkmadım sonra bir kıza aşık oldum o beni istemedi 1,5 senedir sürünüyorum başka bir kız bana aşık oldu ben oda benim durumuma düşmesin diye kabul ettim ama hiç Mutlu değilim eskisinden bile kötüyüm 😞

1|0
    0|0
  • Erkekler senin gibi birini ister

0|0
    0|0
  • bnce gururla soyle seni anlıyorum bnde 19 yasındayım utangacım ve kımseyle cıkmayı bırak tam olarak bir kız arkadasım bıle yok ne tamı hiç yok bazen insan takmıyor değil

0|0
    0|0
  • alıyım seni kendime sorun çözülsün

0|0
    0|0
  • doğruları söyle her zman

0|0
    0|0
  • Daha değerli olursun onun gözünde 😊

0|0
    0|0
  • bence gurur verici bulur saçma şeyler yapmaya kalkma

0|0
    0|0
  • Benimde olmadı. Aksine sen gibi birini ister çoğu kişi.

0|0
    0|0
  • Değerin yükselir bence , yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • normal bir durum
    ama 25'ime geldim hala biriyle cıkmadım dersen

0|0
    0|0
  • ben kimseyi begenmedim de, ozaman kendini daha özel hisseder

0|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyorsun aksine değerin dahada artar

0|0
    0|0
  • Fesupanallah

0|0
    0|0
  • Dürüst olmak her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Dogruyu söyle kazanan sen olursun yine de..

0|0
    0|0
  • Doğruyu söyle kazan

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun aksine daha çok bağlanır sana.

0|0
    0|0
  • Yalan söyleme bence ama kısa süreliğine geçiltirebilirsin güven önemli birşey

0|0
    0|0
  • Doğruyu söyle bence bu daha güzel bişey yani

0|0
    0|0
  • Dert etdiginiz şeye bak tek Derdiniz bu olur işallah :)

0|0
    0|0
  • bir erkeğin gözünde çok daha değerli hale gelirsin hiçbir erkek öyle düşünmez rahat ol :) umarım gerçek hayatta tesadüfen falan seninle karşılaşırım veya senin gibi biriyle.. bir dediğini iki etmem mutlu etmek ve mutlu olmak için elimden gelen herşeyi yaparım senin gibi bir kız için

0|0
    0|0
  • Bende öyle 22 yaşına geldim hiç olmadı, sorduklari zaman 1 kere sevgilim oldu diyorum

0|0
    0|0
  • Dürüst olsan asıl ona inanacak mı orası şüpheli bence asıl ordan çekin sen, 2 kişiyle çıktım de gitsin, tabii güzel bir kız değilsen dürüst ol kesin inanır

0|0
    0|0
  • Sen onlara aldırış etme bir erkeğin arayıp da bulamayacağı kızsın.

0|0
    0|0
  • Sçamalama ya temiz kızsın

0|0
    0|0
  • Ulan ne güzel flört gibi bir zindan uzak durmuşsun bir de utanıyor musun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence tam tersine daha değerli olursun demek ki her önüne gelenle çıkmamışsın doğru insanı beklemişsin :)

0|0
    0|0
  • değerin artar ama inanır mı meçhul

0|0
    0|0
  • Aksine sana kimbilr aşık bile olr dşnsene tanstğn. Kzın ilki olmak bir erkek içn mthis bisry bnce dürst olmalsn

0|0
    0|0
  • kendini masum göstermeye çalışmak dedikleri.

0|1
    0|0
    • senin yorumunu ödüllemek lazım :D herkes sevgili yapmıyor maalesef hayatım 19 da öyle büyük bir yaş değil üstelik :) demekki sen bu yorumu yapacak kadar masum buldun bu kızı. şimdi alta ben masum buldum mu dedim diye yazma insanlara ne dokunursa onu eleştirerek yazarlar :) masumluk 3-5 sevgiliyle çıkmaya bakmaz beyindedir.

• vuracak yer kalmayınca tabi sende haklısın :)

• öff defol git yorumumdan

• yaalan söleme

0|0
    0|0
  • Dogruyu soyle.

0|0
    0|0
  • kimseyle cikmamis olman onun icin iyi birsey ama inarsa tabi

0|0
    0|0
  • Sacmalama kanks. bu cok guzel bir sey. yerinde olmayi her seyden cok isterdim

0|0
    0|0
    • gerçektenmi ya

• teşekkür ederim

• Rica ederim kanks 😃

• Biyerden başlamak lazım :)

0|0
    0|0
  • bende öyleyim konustugum birisi var Şu an da ona cok güveniyorum ilişki kurmam icin baya güvenmem gerek ve bana sen cok temizsin ben kirli biriyim demişti ilk ve son buluştugum kişii hemde evlenmem lazım onla kesin :) ilk sevgilim ilk eşim olsun istemişimdir hep

1|0
    0|0
Yükleniyor...