Kapat

Mafya Oğlu Olmak?

Çocukluğumdan beri silahla, parayla, kabadayılarla içli dışlı olmaktan yoruldum. Bende huzur istiyorum ama olmuyor. Ailemden kopup alıp başımı gitmem gerek ama buna babam müsade etmez. Belimden silah eksik olmuyor, tehlike sıkıntı alacaklar verilecekler, satılacaklar, işlettiğimiz yerler falan derken çok yoruldum arkadaşlar ne yapabilirim..

0|1
1011

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben eski polisim mafya iyi bilirim kötü karanlık işler yapar kendilerine göre yasaları var bence dikkatli ol arkanı kolla mafa nerde olsan bulur dostunu düşmanı hasmını tanı
    dikkatli ol

0|0
    0|0
    • Abi yorulduğum şey bu zaten, ailemi ve geleceğimizi düşünmem lazım. Lakin biz Elazığlıyız. Gözümüzü kolay kolay budaktan esirgemeyiz. Babamda öyle ve sıkıntılar çıkıyor.

• Bizde kimseye durduk yere yamuk olmaz abi, herneyse tavsiyeler için teşekkür ederim. Kadıköyde bir şeye ihtiyacın olursa bir kaç gün daha bu sitedeyim

• sağol teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunu buraya sadece dikkat çekmek için yazdığın belli :)

0|3
    0|0
    • Çocuğun hevesini kırmam bulur kafana sıkar ona Göre 😂😂😂

• Mafya oğlu olmaktan bıktım diye yazıyosan onların psikolojisini iyice araştır o zaman öyle yaz... böyle bir şeyle büyümüş bireyin psikolojik haritasına zıt bir şey yaptın çünkü. :)

• Ne haritasi ne psikolojisi ya.. Seri katilmiyiz anasını satayım. Para güç saygınlık bunlar zevk veren şeyler evet ama bir de bunların bedelleri var ve bu bedellerin altından her zaman kalkınılmıyor. Kafamı rahatlatmak için tavsiye istedim sende iyi sıktın..

• Oo cok zor 😳😰

0|0
    0|0
  • Kaç doğumlusun?

0|0
    0|0
  • Heeee.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim doğulu olmamin etkisi ve ailedeki her erkeğin belinde silah olmasindan dolayi babam beni biraz kendine benzetti kendimi bildim bileli silahlarlayim ve bu benim hosuma gidiyo, iyi nisanciyim arada atışa gideriz bence bundan uzaklasmak isteme sadece belindeki silahı eve koy basina bela alma

0|0
    0|0
    • Bir çoğu inanmadı bile bana, beni anlıyor olman güzel. Evet bende seviyorum bazı yönlerini en azından kimse kolay kolay yanlış yapamıyor. Ama yoruldum işte birazda

• Ne güzel işte

0|0
    0|0
  • Oo mafya 8) :/

0|0
    0|0
  • sen çok poyraz karayel izlemiş gibisin

1|0
    0|0
  • Bak bak triplere bak sanırsın Mematinin oğlu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilirsinki biz yarı yolda bırakılmayız yolun sonu uçurumda olsa bizimle beraber o uçurumdan uçacaksın yarı yolda bırakılmanın cezasını bilirsin araaaasss aman polaaattt:(

0|0
    0|0
  • Her insanin bir kaderi wardir, we her insan kendi yaptiklarindan sorumludur, hayatın sadece kendine ait hesap werecegin tek mercii yüce Allah tır. İstersen herseyi geride birakip kendine yepyeni bir hayat kurabilirsin ama istersen

0|0
    0|0
  • Poyraz Karayel in ayşegülü gibi ol isyan et çek git kendi dünyana

0|0
    0|0
  • sende oğlunun ismini mafya koy mafya babası ol, oğlu olma :D

1|0
    0|0
  • sen gerçekten şuanki hayatından uzak farklı düzenli bir hayat mı yaşamak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Kesinlikle evet düzenli ve rahat para kazanmak istiyorum.

• dünya geneli etkin bir iş için çalışma yap yurt dışında bir yer aç işi bahane et çık git arkana bile bakma çokmu zorladın ailen 6 ayda bir gel 3 gün kal git uzak dur herşeyden

• İyidir bro

0|0
    0|0
  • Baskan gel sen polat ol ben memati olayim. abdulheyi sonra dusunuruz

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • Ah bu gençler, dizilere kaptırıyorlar kendilerini. :)

0|1
    0|0
    • O yüzden mi gizli kullanıcısın kardeş?

• Benim prensibim bu kardeş...
      Bu işlerle uğraşanlar etiket yapmaz kardeş.
      ;)

• Su testisi su yolunda kırılır kardeş

0|0
    0|0
    • İşin kötü tarafın benimde güçden paradan ondan bundan zevk almaya başlamam.. Yok mu bir tavsiyeniz şefim

Yükleniyor...