Pazar günü ki açık öğretim sınavına gitsem mi?

Arkadaşlar yayın açik öğretim sınavım var. Yollar berbat. Okulum da dağın tepesinde neredeyse. Hiç gidesim yok. Oraya araba kesinlikle çıkmaz.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Dönem kaybetmeyi goze aliyosan gitme sen bilin

0|0
    0|0
    • Aof pek umrumda degil aslinda. Vizelerden baya dusuk aldim calismiyorum da isten firsat bulamiyorum. 2 yillik myo bitirdim dikey gecisle aof e kaydoldum. Maksadim aslinda askerligi erteleyip dgs ile muhendislige tamamlamak. Ama olmazsa diye aof u de elimde tutabilir miyim? Cok kararsiz kaldim

• Nolursa olsun donem kacirma derim

• Yollar asiri yokus ve buzlu. Daha demin isten geldim eve islek yollar bile rezalet. Birak arabayla gitmeyi yuruyerek bile gidemem

En İyi Erkek Görüşü

• git kardeşim git.. alırsın yine hiç yoktan 3-5 puan

0|0
    0|0
    • Hocam hic gormedigim sorular mantikla isaretliyorum siklari. Bazilari tam terim oluyor sinir oluyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• okumak istemeyene yollar bahane. zor şartlara rağmen okumaya çalışanları düşün ve sınavına git..

0|0
    0|0
    • Orgun ogretim olmadikca aof un faydasi olcagini zannetmiyorum. Girdigim sinavlarda hep mantigimla cevapliyorum sorulari. Olur da sinifi gecer diploma alirsam o diplomayla bir ise girip ilerleyemem cunku bilgi yok tamamen mantik

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...