Kızlar, Cevrendekilerin arkandan konustugunu bilsen ne yaparsın?

Yakin zamanda en yakin gorduklerim dahi arkamdan konusmaya baslamis bundurum cok rahatsiz edici, beynim beni cok yoruyor dusunmekten kafayi yicem artik

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Çevrendekiler, yakınındakiler, onlar, bunlar herkes hakkında konuşabilir.. Bu onların görüşüdür.. Hiç kafana takmaya değmez emin ol. Sen cevap vermediğinde aslında dedikleri şey sana ulaşmamış olur. Bu tür durumlar da hiç tepki vermeyeceksin. Ben vermiyorum, vurdum duymaz olmak saçma sapan şeyler yüzünden gerginlik çıkmasından iyidir ve önemsemediğim insanların arkadamdan söylediklerini umursamam.. sen de böyle yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yakın gördüklerini kendinden uzaklaştır sorun çözülür. Bu tip durumlarda kimseye acıma, zamanını da öyle insanlarla boşa harcama.

0|0
    0|0
  • Bence git konuş bu durumu neden konuşuyorlarmış. Bu tipler hemen panik yapar cesaretleri olsa yüzüne söylerler en doğrusu bu

0|0
    0|0
    • Sordukca daha derin şeyler çıkıyor. Daha çok konuştuklarını anlıyorsun. Son sınıfın ve ygsye hazirlaniyorum, agir geliyor.

• Umursamam.
    Konusan konusur.

0|0
    0|0
  • Umursamam.

0|0
    0|0
  • İt ürür kervan yürür

0|0
    0|0
  • Sıkerım ciddi

0|0
    0|0
  • Konuşsunlar be nolcak bende konuşurum sfsggd

0|0
    0|0
  • Şimdi sen kim hakkımda ne demiş ne söylemiş diye incik cincik düşünürsen içini çürütürsün en yakınların değillermiş demekki hem arkandan konuşuyolarsa bu onları rahatsız ettiğin anlamına gelir bişey yapmamış olursun bir kabahatin olmaz ama duruşun gıcıklarına gider belki hep göz önündesindir bu onlara batar sana da bundan zevk almak kalır çünkü içi fesat olan insan bu tür şeylerden rahatsız olur hiç takma baktın arkandan konuşuyolar git de ki canım ya yine neyimle bu kadar üzdüm senii :((

0|0
    0|0
  • Ancak arkadan konusabilirler zaten
    . gercekler gozonundedir herzaman
    . umursamamaya calis

0|0
    0|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • güler geçerim

0|0
    0|0
  • ben kafaya takarım. ama haberi gelir. sağlam dostlarım var.

0|0
    0|0
    • Hesaplaşirsin yani

• hesaplaşmam, zaman kollarım. illa ki açık bir noktaları vardır ve bunu biliyorumdur. bildiğimi ve sustuğumu fark etmesini sağlarım. yakın zamanda işe yaradı.

• Mantıklı sagol

• umrumda bile olmaz

0|0
    0|0
  • Güler geçerim.

0|0
    0|0
  • boşver arkandan konuşanlar seni tanımıyorlar bile. bırak onlar konuşsun sen onlar gibi olmamaya bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...