Gergin bir dönemdeyim, öneriniz var mı?

kendimi çok gergin hissediyorum, ailemin sorunlarını üstüme o kadar almaya çalışıyorum ki altında boğuluyorum farkında olmadan gerginleşiyorum. Onlara iyi geliyim derken onları sinirli anlarında hoş göremiyorum bazen de gerginleşen kişi ben oluyorum. Çok yorgun hissediyorum, ne yapabilirim? Maddi sorunlarımız varken yarı burslu özel üniversiteye gittim, bunun yükü ağır geliyor

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntı yapma sonra altından kalkamayacagin psikolojik sorunlar yasarsin.. herşeyin iyi olacağını düşün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sicak su torbasi

0|0
    0|0
  • Maddi sorunlar bitmez. Çoğalır azalmaz. Aile birliğini bozmak yerine daha da birbirinize bağlanmak gerek. Ailede herkes fedakarlık göstermeli. Bencillik yapmamalı. Okumakta önemli. Vazgeçemezsin.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, ben de öyle düşünüyorum bunu yapmak istiyorum ama bu hislerim yüzünden uzak durmak istiyorum dönemsel olarak

• Temiz kalbin yeter kardesim takma kafaya hersey olacagina varir.

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
  • Hayirlisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çalışman gerek. Hem evden uzaklaşırsın hem maddi açıdan rahatlarsın.

0|0
    0|0
    • ayrı şehirlerdeyiz, tatile geldim zeten 1 hafta sonra gidicem. Birbirimizi çok özlüyoruz böyle olmasına anlam veremiyorum

• Kafanı dagit. Allahtan hayirlisini iste. Derdi veren dermanı da verir suphen olmasin

0|0
    0|0
  • dua et, kendine dertlerini anlatabileceğin bir dost bul rahatlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...