Diyarbakı Sur'dan selamlar? Dışarısı buz gibi biz nöbetteyiz?

Bizde bilirdik kar altında selfie çekip, sevgilimizle romantik gezmeyi. Ama bizimkisi memleket meselesi.
Nöbetteyiz insanlarımız rahat etsin diye. Kaç gündür kurşun sesleri bomba seslerinden uyuyamaz oldum... Ama Vatan görevi işte. Dualarını eksik etmeyin olur mu? Bütün hepsi leş olana kadar nöbetteyiz.

Jandarma Uzman Çavuş

Güncellemeler:
Sayenizde biraz olsun yüzümüz güldü. Silah arkadaşlarımda okudu. Hepsi tek tek teşekkür ediyor sizlere. Rahat uyusunlar diyorlar. Bu vatan sahipsiz değil.

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• belki de aynı yastayız ama biz evimizde oturalım diye siz nöbettesiniz. hakkınızı helal edin bizlere. rabbim sizi korusun kuvvet versin sabır versin dayanma gücü versin. tez zamanda tüm milletimizi kurtarsın bu beladan. her gün her an dualarımız sizinle. vatan sağolsun ama siz de sağolun. yüreklerimiz sizinle. Allaha emanet olun.

1|3
    0|0
    • Gözlerim doluyor sizinle. Evet 24 yaşındayım. Hayatımın en güzel zamanlarını Vatanıma hizmet ediyorum. Kurşunlarla yaşıyoruz. Siz hiç merak etmeyin biz burda nöbetteyiz. Rahat uyuyun.

• Gördüm, gözlerim doldu. çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldun.

• ben tesekkür ederim emekleriniz için.

Kızlar Ne Diyor 7

• allahım bir dk heycana girdimm :)

0|2
    0|0
    • Allah’ım, onların sayısını çoğalt; silahlarını keskinleştir; etraflarını koru; dört bir yanlarını kuşatarak düşmanın onlara ulaşmasına engel ol; topluluklarını birleştir; işlerini yönet; onları azıksız bırakma; yiyeceklerini sen üzerine al; nusretinle onları destekle; sabırla onlara yardım et ve düşmanların hilelerine karşı onların gözlerini aç.
      amin!

• Kolay gelsin duacınızız ve tesekkur ederiz :)

1|1
    0|0
    • Siz rahat uyuyun diye burdayız. Annelerimiz babalarımız tüm millet.

• Allah yardımcınız olsun her daim , amin

0|2
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun yigidolar

0|2
    0|0
  • İyi nöbetler

0|1
    0|0
  • Sizinle Gurur duyuyoruz.. sizlere yürek dolusu dualar.. Rabbim her daim ülkemizle ve sizinle olsun

0|2
    0|0
    • İşte arkamızda böyle güzel dilekler olduğu sürece. biz asla pes etmeyeceğiz

• Hakkınızı ödeyemeyiz sizin kendinize çok dikkat edin Allaha emanet olun dualarımız sizinle..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• abicim biz de burada ossura ossura yatıyoruz sıcacık yatağımızda işte. hakkınızı helal edin dualarımız sizinle. hepsinin ammına koyun. soyunu kurutun eşekçi pezzevenklerin. allah yardımcınız olsun

0|2
    0|0
    • Siz rahat uyun vatan bizlere emanet. Kanımızın son damlasına kadar burdayız. Bu Vatanı kanla aldık kanla veririz.

• İnşallah bir an önce siz de sağ salim ailenize sevdiklerinize dönersiniz
    Oradaki insanlar da huzur bulur

0|1
    0|0
  • ama kızlarsoruyor a girip takılacak zamanın var..

0|2
    0|0
    • Her dakika silah başında tetikteyiz. Ama arada yer değişip hayata zaman ayırmazsam nasıl dayanırım ki?

• Sizinle gurur duyuyoruz!

0|1
    0|0
  • Allah yar ve yardımcınız olsun dualarımız sizlerle

1|1
    0|0
    • Allah razı olsun

• Komutanım var mı isteğiniz

• Arkamızda olduğunuzu biliyoruz ya dahada bişeye gerek yok. Biraz olsun iyi niyetinizi duymak çok iyi. Silah arkadaşlarım bile sevindi sayenizde.

• allah yardımcınız olsun gülüm dikkat edin kendinize

0|1
    0|0
  • İnsallah bu kanlı olaylar daha fazla gözleri yaşlı analar olmadan biter

0|1
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun Bayramoğlundan Aleyküm selam

0|1
    0|0
  • ADamsınnnnn Sen :)

0|1
    0|0
  • Oralara gönüllü gitmek isteyende çok kişi var kısmet sizeymiş temizlik iyidir

0|1
    0|0
  • Allah yar ve yardımcınız olsun. sizin için dua ediyoruz. aynı meslekteniz bizde dua bekleriz.

0|1
    0|0
  • nöbette kızlarsoruyora nasıl giriyosun hayırdır.

0|0
    0|0
    • Nöbetteyiz diyorum. Okuyorsun ama anlamıyorsun galiba

• Nöbetteyken kızlarsoruya nasıl giriyosunuz düyorum ben de...

• kafa dağıtıyorum. sobanın başında ısınırken telefondan bakıyıorum. sakıncası ne?

• Hepinizi Allah korusun yigitlerim adamsınız helal be, Hepinize selam olsun Allah güç kuvvet versin...

0|1
    0|0
  • Rabbim sizlere güç versin abi.
    Allah sizleri korusun. Hem bu dünyada hem diğer dünyada Allah istediklerinizi versin.
    Her zaman Türk halkı arkanızdadır.
    Bu vatan sizin gibi yiğitler olduğu sürece bölünmeyecektir. Allaha emanet olun.

1|1
    0|0
Yükleniyor...