Nerede bu özgürlük?

Okadar kişi özgürlükten bahsederken laiklik denilen şeyin yanlış anlama uğruna anamızın bacımızın eşimizin başını örtmesi neden hala yasak kimse açık diye yargınlanmıyorken kapalılar neden başı kapalı diye yargılanır ki erkekler kıyafetinden anlaşılmadığı için kısıtlaması yokken dini sadece başörtüsü ile yaşanır anlamış değilim peki nerde bunun özgürlüğü ? Müslüman ülkedeyiz kimliğimizde de islam yazıyorken dinimiz dinde emir olan örtüneceksin kelimesi neden göz ardı ediliyor benim açıklara sözüm yok sadece kapalılar öcü gibi bakan bu zihniyete?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• kapalilara öcu gibi bakan açıklar var da açıklara öcu gibi bakan kapalı yok mu sanki. insanin kafasinin içi kapalı olmasin gerisinin ne onemi var ki?

1|0
    0|0
  • Git Arabistan'da yaşa kardeş.

0|0
    0|0
    • Sana mı sorucam nerde yaşıcağımı eğerki benden sen rahatsızsam git istediğin yerde yaşa benim sizden rahatsızlığım yok !

• Sordugun sorunun cevabı bu. Kafa Arabistan kafası. Ya cok affedersin bacak kadar kızlar görüyorum daha 10 yaşında ilkokula kapanıp gidiyor. Daha o yasta cocuk takiyor bak. Konusan mi var? Bir şey diyor muyuz yok.
      Yahu turban kamuda serbest, okullarda serbest, her yerde millet geziyor turbaniyla. Gelip de yasak, taktirmiyorlar filan demeyin gaaaayet de herkes takiyor. Ben turbanli olup full makyaj dar giyinen sonra da aciga bakip ayiplayan gordum. Burası Türkiye. Turban da bence bir ortunme sekli degil. Kafayi kapat dekolte giy bu ne perhiz bu ne turşu. Ortunmek isteyen kara carsafini alip Arabistan'a gitsin arkadaş.

• Kim kaç yaşında takar takmaz beni bağlamıyor kim nası takar takmaz oda bağlamaz benim başımdan bir olay geçti ona istinaden bu şekilde bir soru sordum

Erkekler Ne Diyor 1

• Çünkü onların özgürlük anlayışına göre özgürlük sadece onlara!

0|0
    0|0
    • Onlar nedense hiç bir şekilde yargılnmazlar demi

Yükleniyor...