Ülkeler ve Onların İlginç Gelenekleri

Selamlar Bugün sizlere ülkeler ve bazı geleneklerinden bahsedeceğim. Belki bize saçma gelecek ya da bizde neden yok diyeceğiniz acayip...
3 5

Arkadaşlıkta İletişimin Önemi

İnsanlar arasındaki iletişim her zaman önemlidir ama arkadaş çevresinde sohbet muhabbet iletişim çok daha önemlidir. Her şeyden önce...
2 5

Kuantım Acayiplikleri Çift Yarık Deneyi

Fizikçi değilim, hâttâ mühendis olmama rağmen matematikle evleri ayıralı epey oldu. Neyse ki küçüklüğümden beri ansiklopedik bilgilerin...
1 0

Türkiye Tarihinin En Büyük Utancı : Marshall Planı

Ülkemizde Amerika'yı seven, onların yaşamına özenen kişiler var. Peki acaba bu kişiler bize bu devletin zamanında neler yaptığını...
1 4

Toksik Kuzen İlişkilerine Bir Göz Atalım!

Bu konu hakkında bir yazı yazmak istedim arkadaşlar ve birazdan benim ekleyeceğim 7 maddeye sizde eklemeler yapabilirsiniz. 1. Gıybetçi...
1 4

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nün Trajik Hikayesi

Her sene 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, Türkiye ve dünya genelinde kutlanıyor. Anneler günü gibi, babalar günü gibi ticari bir işe...
3 5

Mutlu ve Huzurlu Evliliğin Sırları Nelerdir?

Merhaba KS'canlar.. Sizlere herkesin istediği mutlu ve huzurlu evliliğin inşası için olması gerekenleri hazırladım.. 1. İletişim ve...
7 9

😍Yaşlandığında kendini nasıl hayal ediyorsun🤔😅?

#hayalindekiyaşlıhalin #güvercinlerlekonuşakonuşaonlarınailenufusunageçsemolmazmı🤔 yine sabah sabah garip garip sorularla siz değerli...
2 4

Oruc tutmayan var mi?

Sorum basit ve anlasilir😘
2 61

Sanki sosyal fobim varmış gibi hissediyorum bunu nasıl yenerim?

Öz güvensiz ya da çekingen birisi değilim ama dışarı çıktığım zaman 7 den 70 e cinsiyet fark etmezsizin herkes dik dik bana bakıyor...
1 7

Uc bayan tacize ugradik. Korktuk birsey yapamadik?

Olmamamiz gereken bir yerde olduk ve ben, arkadasim ve annesi yani biz 6 ay once tecavuze maruz kaldik. Ucumuzde hic bu konuyu acmadik...
2 14

Devletten tiksiniyorum ne yapmalıyım?

Trans kadınım ve yurtlara sürgün edildim, kaçarak kendimi kurtarmıştım. ve ailem beni ifşa etti imza attı. Hiç bir bir yerde...
2 5

Komşum zor durumda?

arkadaşlar komşum zor durumda şidet görüyor eşinden konuştum bir iki defa boşan git ama babası demişki çocukları istemiyorum sen gel oda...
2 3

Babam modern bi insan ama beni dışarı salmıyor ne yapmalıyım?

Giydiklerime falan bir şey demiyor modern de bir insan maddi açıdan da iyiyiz. Okulla alakalı bi sıkıntım oldu o yüzden ceza olarak...
2 4

İnsanlardan neden etkilenemiyorum artık?

Arkadaşlar önce kısaca kendimden bahsedeyim ben çalışmayı seven şu an hem çalışan hem de ekstradan yan gelir oluşturan biriyim ve birçok...
1 0

Eşinizin sosyal statüsü nasıl olmalı?

Ben denklikten yanayim. Kadınların çoğu kendilerinden 10 tık yukarida adamları hedefliyorlar ama erkekler bile ne kadar önem vermiyoruz...
17 17

Ev görev dağılımları?

merhaba öncelikle Öğrenci evinde arkadaşımla problemler yaşamaya başladık Görev dağılımlarının yanlış olduğunu defalarca söylememe...
2 5

Babamın yaptiklari?

26 yasindaym çok çektim zor zamanlar gecirdim en son eşimden ayrıldım çalışıyorum yüksek bi kazancım var abim yıllardır kumar oynar en...
2 7

Arkadaşlar merhaba sultanbeyli sancaktepe tarafına taşınıcam o taraflar güzel mi sıkışık mı sıkıcı mı?

Arkadaşlar merhaba İstanbul anadolu yakası sultanbeyli ya da sancaktepeye taşınıcam o taraflar nasıl sıkıcı mı?
4 1

Kimler oruç tutuyor?

Evet sayın cunubet KS halkı ne alemdesinizzz🤣🤣🤣🤣
3 5

Eşim ne yaparsam yapayım daha fazlasını istiyor ve yeterli gelmediği için kavga ediyor, ne yapmalıyım?

Merhabalar arkadaşlar eşim (karım) ne yaparsam yapayım daha fazlasını istiyor ve yeterli gelmediği için kavga ediyor ve bazen aşağılıyor...
1 5

Öne Çıkanlar

"Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir" sözü ne demek?

" Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir " sözü ne demek açıklar mısınız? Gerçekten anlamadım
4 3

Ortam 56 oldu ne demek?

Ortalık 56 oldu ne demek , cinsel bir anlamımı var acep?
1 9

Lancome la vie est belle nasıl sizce?

uzuuun bir zamandır parfüm alıcam hala karar veremedim. gucci premier mi gucci guilty mi 212 vip mi yoksa lancome la vie est belle mi...
2 5

Bolu'da üniversite okumak?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne başlayacağım bu sene. Gerede ilçesindeyim. Yapılan yorumları gördüm birçok kişi insanları yobaz, geri...
2 6

Diyanet Fetvası evlatlıkla evlenmek caizdir hakkında düşünceleriniz neler?

Diyanet fetvası evlatlıkla evlenmek caizdir fetvası hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizce uygun mu böyle bir şey? Ne...
1 2

Sense of humor ne demek?

Arkadaşlar sense of humor ne demek biliyor musunuz?
3 4

Kendi kendine gelin güvey olmak ne demek?

Annem geçen gün sen de her şeye gelin güvey olma dedi, aklıma takıldı. Gelin güvey olmak ne demek?
1 2

Made in China ne demek?

made in china ne demek bilen var mı?
3 14

Gözler kalbin aynasıdır ne demek?

Gözler kalbin aynasıdır ne demek , ne anlamda kullanılır?
1 4

Allah mesut etsin ne demek?

Allah mesut etsin ne demek bu sözü en çok ne için kullanıyorsunuz? Evlenenler için mi?
3 4
YÜKLENİYOR...