Üniversite sınavı yardım eder misininiz?

Arkadaşlar geçen sene ygs ye girdim hiç çalışmadım 220 çektim okulla 255 oluyordu bu sene 45 günde ful çalışssam bunu okul puanıyla 320 ye çekebilirmiyim çalışmam gerekn sosyal ve türkçe ağırlıklı yahu bana gaz verin ne olur :) (Anadolu lisesi mezunuyum hiç çalışmadığım sınavları geçicek kapasitedeyim olur mu acaba offff)

1|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynı durumdan yakınıyordum uzun zamandır. Mezunken daha iyi çalışırım diyip duruyordum ama bende fazla çalışmadım :D 45 günde sabah akşam çalışarak konuları bitirmen gerek şahsen ben öyle yapıyorum ve bol bol test. Kulağa biraz klasik gelebilir ama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Niye son 45 gün, az daha erken çalışsaydın olmaz mıydı? :/
    Olur herhalde.

0|1
    0|0
    • Ya ne olur ya bana öylebişey söyleki gazagelim. bak Psikoloji kitapları okuyorum zekamı geliştirdim okuduklarımı hemen anlıyorum herşey kfama giriyor çalışmam gereken dersler sosyal ve türkçe çok çalışssam gece gündüz 285 çekemez miyim okulla 315 felan oluyo oda yetiyo ya ne olur olsun :)

• Motivasyona geçmemiştim daha ama... :P Rica ederim ne demek.

• Haha motivasyonu ayrımı o zaman sen bitanesin ya çok sağol düşüncen için :)

• Olur olur

0|1
    0|0
    • Olsun be Allah için bana dua edin olsun olmalı olacak :)

• Değilmi ya yaparım kendime güveniyorum Allah hiçbir çalışan kulunu yarıda bırakmaz bende okuyup hem vatanıma hemde kendime hayırlı bir insan olayım teşekürler motivasyonunuz için

• yaparsın bundan sonra sıkı çalış olur merak etme bir kazan da gör. Millet tatile başladı ben hala bütlerde sürünüyorum okul uzayacak mı stresi de diğer yandan

0|1
    0|0
  • Sen inandıktan sonra tabiki olur kapasitene de güveniyosun

0|1
    0|0
    • Çok hemde geçen ene dersaneye gidenler barajı aşamadı burda mersinde çok kişi tanıyorum ne dershane ne ders aştım 220 çektim okulla 255 oluyodu psikoloji okuyorum belli çalışmalar yaptım zeka kuvvetlendirici ve okuduğumu hemen anlıyorum şimdi ne olur yaparım değilmi hadi olsunya yapim ya offff :)

• Sen adamsın ya sağol taktiklerin için

• 8sn lik nefesi tek bikez yapma uzan yatağa 5dk uygular ilk başlarda az başın döner kalkınca yavaş kaka fazla oksijen alınca bir huzur rahatlama gelicek sonra alışacaksın Birde çalıştığında uflayıp uflayarak çalışma niyet et niyet herşeyin başıdır beyni neye yönlendirirsen ona gider mesela oflarsan kötü çekmen anlamaman normaldır Niyet ettim çalıştığım derleri anlamaya dersen saçma gibi gelebilir ama çok etkili beyne komut veriyosun o konuyu anlamasıiçin buda çok etkili olur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...