Neden variz neden yaşiyoruz neden yaşamaya mecburuz? Banada bunlar için geçerli tatmin edici bir cevap verir misiniz?

Anlam veremiyorum hiçbirşeye. Bakiyorum sağa sola herkes bişey icin çabaliyo gece gunduz çalisanlar var. Niye peki? Benim içimden hicbisey gelmiyo disardan olan biteni izliyorum sanki. İnancimda zayifladi anlam veremiyorum bazi seyler yatmiyo kafama anlam veremiyorum gelecege dair hicbir plan yapmiyorum heran olucekmisim gibi sadece o ani nasil mutlu geciririm ona bakiyorum. Hayvanlari çok seviyorum onlara ayrica uzuluyorum neden bu hayati yasamaya mahkumlar ki obur dunyada mukafatida yok onlara Allah haklarini aldiktan sonra toprak olucaklarini buyuruyo sirf bizim imtihanimiz için o hayvanlarin dunyada gordukleri zulmler.. Keşke insanlar hic yaratilmasaydi ya da insaarin oldugu bir dunyaya o masum canlar hic gelmeseydi diyorum bitsede gitsek tarzinda yasiyorum biran once kiyamet kopsun filan istiyorum kış depresyonuna girmediysem kafayi mi yedim acaba😁 bana mantikli bir cevap verebilir misiniz bunlar için

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Allah var keder yok, cok sukur onun sayesinde gonlumuz genis ve huzurku

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...